Ovaj ce promasit 20.kila.
Printable View
fabia kad ce klip gdje ona dva stranca negdje u mexiku prolete 400 milja na sat pored tebe i stetnog ?
Brijem da ce bit sjutra vece.
Zamisli, to sam snimio prije 19 godina u Mexico, kad smo bili sa Stetnijem...unuk Johna Gottija i njegov momak, oko 400 na sat pored kamera...
Karas sad pa ne mozes da kacis? ili gledas elmag? feget !
Btw je li istina sto pricaju da je vozac plavog auta zamalo proklizao pri 260 kmh jer je gledao pornic na svom in-car TELEVIZORU ?
http://i67.photobucket.com/albums/h297/trile86/a1-7.jpg
Vozac nije imao kad, ali suvozac je prskao N9...:
http://img6.imagebanana.com/img/vuzpoalv/Capture.JPG
evo i slika prskanja
nsfw
http://i67.photobucket.com/albums/h297/trile86/a2-8.jpg
Da, da, to je taj trenutak!
NSX i Trile idu u tvorza:
http://www.youtube.com/watch?v=DLH5T...ature=youtu.be
fabija jebenti kolko ekran ima n9
https://forum.cdm.me/showthread.php?...M3-2008-godina
Zna li se đe je ovo auto? :)
a gle novu trojku aaaaaaa <3
I ja kazem...
dobro je sto nisam zvao da potrosim besplatni minut :)
Dosta zajeban momak sa 300 hiljada u kolima i 0 eura na račun za telefon :/
ovako se to radi kad si pun para i zaljubljen u ///M3 E36 :)
http://www.bmwfaq.com/f157/restauracion-m3-e36-286-casi-acabado-442043/
Koliko treba imati živaca i znanja da bi ovo uradio...
moga je boju promijenit..chu zuta. zuto auto. fpfpfpfpffp
Nekome je to hobi i zadovoljstvo... :)
ne radi mi to :(
http://www.youtube.com/watch?v=lkIbC...ayer_embedded#!
przanaaaaaa :D
PIKI M5 brdska trka cazin 2011
sramotno lose odvozeno.. :/
neka to no pazi zadnji klip...lik ide 90 drugom iza kombija, sa 5.0 V8...
ali kako se suvozac usra u ovoga audija prvo vezuje pojas a poslije sve vice dobro je dobro je sto bi da se u Ma vozio :D pucaju auspusi to je zato sto je maka katalizatore hahahahahahahha
dobro istini za volju i ti kad ga vrtis onamo kod zetatransa puca blokada u sve 16... sa 5.0 v8 :)
brdsku trku izgleda jedino ja i piki vozimo ovako.
kako mi je lakse kad vidim da neko ovako lose vozi hahaa :D
jes pa da je oladis u blokadu :D
ahahaha :D
e nema tog japanca sa stopalom od 23 grama koji ce ga izdozirat tako da ga izvrti bez blokade sa ovakvom lamelom :D
ne umijes ti kontrolisano da driftas vidim ja ..
neobracaj mise! :P :)
AJDE SACEKAJ TI NJEGA ODJE PA MU ODRADI KICK-DOWN ... 10 puta je kick-down pomenuo. On to dozivljava kao neki nitro ili metanol *****liga hahahah
A ovo je ili s8 ili 4.2 obicni. Cus v12,. Bez ako nije NAVARIO jos pola motora
ahahahah neka no VESKO veli na kraj a nisam ga ja stisnuo :D
postoji verzija Audi A8 D3 6.0 W12 sa 331 KW odnosno 450 KS neznalico :D
http://www.youtube.com/watch?v=prILxEvKUfQ
ne vjerujem da bi isao bas ovoliko lose...