kad porastem bicu josh hart. 15 skokova (onaj u napadu posebno vazan u finisu), 6 asista, 4 kradje i +22.
Printable View
kad porastem bicu josh hart. 15 skokova (onaj u napadu posebno vazan u finisu), 6 asista, 4 kradje i +22.
Meni je towns najmiliji. Laku noc svima [emoji8]
Ovo je bilo neozvjesno samo zato sto je Branson bio u bolovima.
Sto ga je naljutilo i vise nije bilo neizvjesno.
sportsurge.lol
sportsurge.ws
Jos ne palih kablovskog provajdera i arene ove godine.
Na tu prvu adresu ima 3-4 opcije gledanja, pa ako zapne isklika se ostalo.
Ponekad iskoci, f5 pa se nastavi gledanje.
Streameast sam davno batalio. Previse se tu ljudi nakaci, a kad pukne taj jedan feed za nikad novi.
Kad me poklopi san ujutru odmah Lakers Dynasty Highlights YT kanal.
Po cetvrtinama izbaca dva videa, 99% utakmice je tu.
To "pregled" od 60minuta.
p.s. Da li je subjektivni osjecaj ili ko zna sta, ali masu puta mi bolja slika na nelegalni stream nego na Arenu. Bas masu puta.
Pogotovo pamtim Orlando kad sam upalio na Areni hoce glava da pukne, ja upalih racunar, sportsurge, 1080p 50/60fps, boje pastelne, laganeze.
Sto se Vembija tice, cijenim njegov mentalitet i odbranu. Svakako je stratosfera za ove poslednje zvijezde tipa SGA, Jokic, Doncic.
Igraci za feget ligu i kriterij.
Ali to nije niti ce ikad biti LBJ, Sek, Kobe, MJ, Dankan......
Isto kako neki 175cm visok igrac nikad nije najbolji i generacijski, pa i 183 (Branson. Titula ako se izgrajnduje nakon godina gradjenja tima) tako i igrac od 226 ima masu ogranicenja.
Cus fore igra kao bek. 226. To u PO postane neupotrebljivo. Svaki Karuzo ce ga svest na sutiranje s distance, ili da se rade skrinovi za njega i to po nekoliko.
A za tu igru je uvijek pametnije imati nekog rasnog perimeter igraca.
Plus s godinama sansa da karijera ne bude opterecena povredama ne postoji.
Da doda kilazu bio bi sila blize kosu, ali to tijelo bi trpljelo taman ko Zeku Idiu sto trpi.
Towns je sila bio spram njega.
Sto Chet nije mogao. Jos jedan dokaz da ti visoki likovi od po 70kg sto igraju bekovski su samo brain fart pojmasa poput Derila Morija.
Pretpostavka da se igra ko CBA i daj mi bekove od 217. 2K kapiranje kosarke.
Cim se malo vrati onaj NBA koji je svako volio, ti igraci su za Portoriko, Filipine. I u CBA bi im bilo usko.
Pa veli unicorn. Daj mi ti Andre Dramonda mjesto Holgrema i OKC je sampion.
I nemojte mi samo pricu o losem matchupu, da samo protiv SA je on slab.
Da je Denver bio zdrav pometlao bi OKC, i Chet bi isto bio problem jer s Jokicem ne moze nista, a i AG bi ga izmaltretirao.
Neshvatljivo da Fox igra prije Harpera u završnici. Bar da kažeš da Fox nešto radi u napadu, ne radi ništa. Ako je povrijeđen, makni ga i daj Harperu prostora, bio im je najbolji bek večeras. Potpuna nemoć u napadu protiv stvarno odlične odbrane Knicksa, od sredine treće četvrtine kad su dali 67. poen i ukupno 40 za drugo poluvrijeme. Bez ikakvog rješenja osim daj loptu Wembyju i čekaj da on napravi nešto.
Towns sigurno igrač utakmice, na stranu veliki šutevi koje je Brunson standardno pogodio na kraju. Drago mi je što su Knicksi dobili, samo da vidimo ima li San Antonio nivo više jer mislim da mogu mnogo bolje od ovoga.
Nece Arena prenositi ni jednu utakmicu finala.
U 12:00, 12:30 snimka.
Ko moze si da priusti takav vid pracenja.
olivia miles sa odgovorom na skoro 20 godina staro pitanje - sta bi bilo da je kahn draftovao i rubija i stepha, a onda ih spojio u jednog igraca.
SAS favorit 6.5 koseva. Interesting.
jesi li ugrabio neku kartu za finale prije nego sto je otisla na 5k za golubarnik?
Oprosticu sebi sto odlucih da ispratim ispred malog ekrana. kakvih 5, to je za pola karte.
https://www.vividseats.com/new-york-...Cen&quantity=3
Je li jes do tih cifara doslo? Imam druga u ny, rece mi za 1.2k se mogu nac' golibarnici.. No je to bilo prije 7 dana, bice skacu kao lude.
5 je bilo prije par dana, rekoh ako si mislio da uzimas, uzeo bi dok je toliko, sad petoznamenkasto sve.
Не искључујем могућност ако буде 3:0 да пођем сам са собом на гејм 4. Па ћу онда од ђеце тражити опрост. [emoji23]
djeca tamo za 27 godina na naredno finale.
Nece komesar dat. Ovo lako moze poc u 25 razlike za SAS.
No ko ce cekat 02:30 u pm...
Lucky 13?
Ajmo momci. All business.
Break a leg :)
Gotta weather the San Antonio storm....and survive the Tony Bro lifeform.
KAT carrying. Respect.
The hair is part of the head. [emoji23]
Garden Southwest!
Da sam Wemby sad bih na poluvrijeme reka "pardon momci brzo dolazim" i pravac Tibet na prociscenje. Najsramotnije poluvrijeme ikad
Sent from my AC2003 using Tapatalk
Možda ipak bude 25 razlike.
Za Nikse.
Kakav zapad prsli, ljudi.
No kad izlaze sa istoka Majamiji i Indijane.
A opet zdrav Majami protiv Denvera i zdrava Indi protiv OKC bi sampioni bili.
Uz uvazavanje istorijske snage zapadnih timova, ovo nakon Dži Es Vija što je klepano (liše babl Lejkersa), to su sve timovi 2nd tier.
Svak svoj posao da odradi jos jedno poluvrijeme ovako i idemo doma.
Da ne pricam puno ali....
Niko ne priça o tome da su Sparsi jednog visokog igrača daleko od sigurne dominacije. A ovako su faličan tim.
Jedan da se upari s Vembijem, neki Kevin Garnet, Tim Dankan, Šon Kemp...
A kako je ovo feget era, dovoljno će bit onaj iz Vizadza, valjda ima u sebi jos dvije postsezone.
A za do PO ne mora uopste da igra.
Ona 2 bulšit faula Katu pokrenulo lavinu.
Dako pregrmimo.
E sad i ti sine brute. Da nekoga od te cetvorice uparis to ni bilo jebeno. Mozda ne najbolje ali svakako najzanimljivije bi bio Seattle supersonics monster
Finiks Mjurkuri samo jedna americka zastava u sastavu večeras.
Bonner od Bitola.
Landry Shamet - $3M
Free agent.
[emoji765][emoji765][emoji765]
Postovanje na maksu za SAS.
Svaki tim u NBA bi kod ovog ulaza Vembija u guzvu i promasaj uz dosta kontakta pravio frku oko faula, a ođe svih 5 igraca nazad u odbranu da niko nije pomislio da ze zali.
Postovanje zaista. Mogli su se predat na -14.
Śećate se da je Vembi igrao manje od 30min po meču dok nije mu povećana minutaža zbog jurenja nagrada?
Postoji razlog zašto su mu to bili minuti.
Ove poslednje 4min ce na rezervi da odvozi.
Aooo..