Zar si mislio da ce biti?
Printable View
Tim treba da proslavi titulu danas i nema prenosa? Bože pomozi nam.
Ima li na radio zna li ko?
Hahahahahahah. Na radio vazda ima.. Hahahaha kakva scena. Preko radia pratimo proslavu titule..ZA KOGA SE IGRA OVA LIGA ?! Ovo je dno.
GOOOOOO Za buducnost RADONJIC
imate na http://www.777lutrija.com
FALA MONTENEGRINO!!!!!!!!
Je li Sutjeska sa Lovcenom sledecu?Trebace valjda Lovcenu bodovi tu:)
kakva zadnja 2 kola - čelik jedina ekipa kojima bodovi nisu neophodni, ima zadnje kolo tek cirkus da bude -
Sutjeska - Lovćen
Budućnost - Mornar
Čelik - Jedinstvo
Grbalj - Zeta
Mladost - Mogren
Rudar - Petrovac
moze li se gledat ovaj kanal 777 preko obicne antene?
Primi ga Buducnost na kraj
To bi bilo to ne moze ova odbrana da izdrzi od graficara go da ne primi.Zaluzila je Sutjeska ovo iako se ponadah:)
Je li moguće da su ga ovako primili......e pa sprdnja.
Asceriiiic :mrgreen:
Mad_dog, ajde sledeće godine hejtuj nekog igrača Čelika, da ako ga prodamo dobro.
GOooOO!!!
Ne vjerujem!!!!
OLEeeeeeeeee :D
Ajdeee bre!!!
Dupla kruna obraza mi ahahahaahah
eeeee sto napravise varvari protiv lovcena.... crveni za sjutjesku...
Crveni, mrš napolje!!! UIP!
3;1 oleeeeeee
Krc krc lomi breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Hahahahaha kako mi je milo
Opa. Mada Lovćen danas je završio posao oko opstanka mislim...a Sutjeska u Nk ih dočekuje. Odradiće to vjerujem.
Otišla je Danijela, nije reklaaa zbogommmm AAHHAAHHA
Prc aaaaaaa
Sve u svemu odlican je osjecaj pokvarit slavlje Sutjeskoj kolo prije kraja:)
Ma osvajaju oni ovo.
...jeste Lovćen je izbjegao baraž jer se sastaju Mladost i Mogren i to je to ...ne zaboravi onih 1-6 sramnih protiv one đece tako da Lovćenu neće faliti motiva da vrne to,napisao sam još tada da se može desiti da uzmemo bodove Sutjesci kad im budu najviše trebali :)
sutjeska - 62
buducnost 60
celik - 53
grbalj - 50
rudar - 48
petrovac - 38
lovcen - 37
mogren - 36
mladost - 36
zeta - 36
mornar - 33
jedinstvo- 33
bice veselo :D
Nije ja mislim Lovcen 100% izbjegao baraz dajte malo informacija nmg sad kalkulisat:D
Nema Sutjeska para vise za namjestanje, pa drma kriza pred kraj prvenstva :D