http://www.dodaj.rs/f/3J/QF/26BNz567/tetka.jpg
Printable View
Ne idem kod ljekara jer oni mi uvijek nešto nađu. Nekad 30 eura, nekad 50, nekad 100…
Je li moguće da je Smail Aga Čengić ubirao porez od samo 10%...
Apelujem na muškarce da podignu standarde po pitanju đevojaka.
Zato što je*ete svašta, zato i imamo masu seljanki ubijeđenih da su ribe.
Isto apelujem :fat: Zato sto je*ete svasta, mislite da smo sve takve i da se sa svakom tako mozete ponasati i koristiti gadan i dvosmislen rijecnik u razgovoru.. :chargrined:
Zasto nema jos jedan dan izmedju petka i subote?? :icon_cry:
http://www.guliver.me/detaljnije/index.php?id=239
Procitah, odgledah i trenutno sam na nebesima...
Kad mi iskoce postovi u oglasima tipa: "Navali, narode", "Ajmooo - jos malo, pa nestalo", osjecam se kao da sam na p'jacu.
Sent from my 9790
Neki dan se vozim nekim autobusom posred naše najljepše prirodom opasane zemlje i uhvatim sebe kako kukumavčim jer umirem od vrućine, i onda mi dođe da zaletim glavu u ono okno od prozora, jer em sjedim i vozim se, em kukam što grijanje ne može da se ugazi... Da je napolju neka minuščina obradovao bih se toj vožnji kao pravi vjernik ponoći 6. januara, pa bi mi onda bila najbolja na svijetu!
Kako god okreneš na nešto moramo da kukamo, ne vrijedi. I to ajd da kukamo na nešto na što možemo da utičemo, al JOK, daj da kukamo na nešto što nam u vrlo maloj mjeri ili skroz ne utiče na dan i produktivnost, možda samo posljedično na vonj - al' avaj...
I zato mislim da ljudima ne treba davati ništa, ali baš ništa - ili im prosto kažeš da imaju 15 minuta vremena da se izbore za ono što žele, jer ništa ne pokreće dupe i podstiče kreativnost kao panika i cajtnot.
Sjećam se mladosti kada mi djevojka(današnja žena) javlja da stiže za pola sata, i za to vrijeme razjurim sve iz kuće i organizujem ih šta-gdje-kako, pospremim da blista, spremim nam nešto za pod zub...
Eh, samo da mi je takvih motiva...
http://www.boxofficeprophets.com/images/serendipity.jpg ''Nebo strpljive voli''
Mislim da sam izašla iz tužnog stanja u kojem sam bila neko vrijeme.
Ispisah knjigu. Imam otprilike i ekipu za snimanje filma jednog dana, ako Boginja da.
A nemam hrabrosti dati na objavljivanje knjigu. Mnogi forumasi ce se pronaci. I bice veselo. Fali samo onaj zakljucak - U sta vjerujete? da se dooblikuju karakteri.
Sprdnjica.
Da je na engleskom, mogla bi na amazonu prodavati je i zaraditifine pare ako je štivo zanimljivo, neki incognito pisci su tako postali poznati, a dosta njih fino zarađuje. Jedna djevojka, zaboravio sam joj ime, objavljuje kratke priče u nastavcima, i zaradila je pozamašnu 6cifrenu sumu od toga.
stivo za samoubistvo.
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Ja bih voljela da je pročitam.
Svako od nas ima po jednoga anđela. Jednoga čuvara, koji bdije nad nama. Koji je tu da se pobrine da naš put neometano bude bude volja Njegova, Boga Jedinoga!
A Rusija ih je prepuna!
Odvrni zvučnike na najjače, gledaj i vjeruj!
VJERUJ, VJE-RUJ.....VJEEERUUJ!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=5RAaW_1FzYg
http://www.theguardian.com/books/201...elf-publishing
Mislim da je to ona, jednom sam samo pročitao taj članak.