draga moja dje ti je mladost, noge lake, da te nose, muziku finu i pjeske, ja sam svakog dana za dvije godine isao sa mirijeva pjeske do centra i nazad ;p da sam imao pedometar , mislim da bi izbrojavo milione predjenih kilometara po sivogradu sinjem .................... kakvi prevozi i bakraci , vuces posledice posle, eto vidi sebe ;)

