izgledom...mada reče AmFi da se čuje kao zlo
Printable View
Zvuk je da se najezis. Juce u NK sretoh bosansku gtd crvenu. Duplo ljeosa od bijele. I malo je nacepi opet sam se najezio kao pevi put kad sam je cuo
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
da nije bio ovaj :D
http://img.tapatalk.com/d/14/04/28/y3uba7eg.jpg
Sent from my Nexus 4
Cini mi se da je taman slovo J bilo. Blenuo sam u nju ne u tablice. :)
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Ko je ovdje odusevljen zvukom dizela koji se vrti na 4000?
Propalo se
A nek sve ide u kua!
A neste culi vi zvuk? Radi kao nekadasnji VR6 samo nekako cistije
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Cekaj, sad kazes da 2.0 TDI ima zvuk kao nekadasnji VR6 samo nekako cistije?
Fabia ne kak...i, srece ti.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Dje sam kakio?
Dizel poredit sa vr6....
Pa ima fake zvuk, al predobro zvuci....
Sent from my C6903 using Tapatalk
Sto je danas true? Fake, zvuk, fake spulje, fake koza, fake price, fake vozaci... Vozio sam se u X6 3.5I, zvuk kao M, ali iz zvucnika. :/
Ima sound paket, na tu foru nesto.... :) imas klipova po YouTubu pa gledaj :D
Sent from my C6903 using Tapatalk
Nisam cuo motor od bijesnog "M zvuka". Trosi malo preko 20l kroz grad. 2400e gume.
Samo za Fabiju:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...75685215_n.jpg
Aaaaaaaa hahahahahahahaahahahahahha http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/lol.gif
Jesi li morao?
Evo jedna od mene :) Moj ljubimac :D
http://www.dodaj.rs/f/1l/Mt/2qKFXzuH...0423110500.jpg
Ne razumijem ljude koji ulazu pare u golf2/3 a ne mogu ga prodati preko 1.5k e bez nekom sa sela koji cio zivot sanja da vozi tako nesto..
Kotoranin-nemoj me pogresno shvatiti, meni se svidja kako izgleda ali rok trajanja je rok trajanja.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Ti ocigledno nisi cuo za merak?
Slabo
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Pa onda nemas sto komentarisat povodom investiranja ikakvih u auta,opste je poznato da sta god da se ulozi u auto to se ne moze povratit,posebno ne kod nas
Nisam znao da ne smijem iznijeti svoje misljenje posredstvom komentara. Provozaj te kante ispred kuce da ne bih zvao komunalno. ;)
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Ja mogu sve razumjet ali na staro auto ovako da se zatamne stakla, to ne.
Sad si i ti nasao da komentarises? Kako te nije sramota? Makse! :)
To kad sjeno prebacaju iza pa da se ne vidi :)
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Banned,pojma nemas
Femmaman,znas li ti uopste cemu sluze tamna stakla osim mangupisanja?
Da te ljudi ne vide sa kakvom si "ribom" kad se parkiras preko puta KAP-a?
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Kako dodjosmo do price o kap-u ?Na osnovu toga sto ti ne znas sto je merak?
Mene zanima sta znaci ovo litrovci?
Kotoranin sva poenta od bilo kakvog tvog komentara posle ove price je vec izgubljena. Izbrisi sliku i uzivaj u svom autu kao sto si i do sad, odje ne mozes dobiti smislen komentar.
Jel moglo ovo auto da bude ovako sredjeno prije 10 godina?
Tada je mozda bilo staro 8-10 godina. To je danas na nivou golfa 5, iz '04-'06 i kad vidis G5 isto ovako "sredjenog" on ti nije za nekoga sa sela, a 3. jeste? Cemu to?
I zasto mislis da je neka enormna suma ulozena da bi ovaj auto vizuelo izgledao ovako?
Nisam nikakav ljubitelj vw, da bih "branio" nekog ovdje, ali mnogo mi je draze vidjet fin auto pa nek je i golf 3, nego isti odvaljenih branika, slomljenog stopa i sl. samo zato jer je 3, a ne golf 7.
poslato s alfa plam - a
Drama se napravila odje... pa eto da kazem i ja nesto sto se tice ulaganja u kola... sve to radim zbog svog nekog meraka i gusta a i jer sam veliki ljubitelj auta,ja znam da se prodat ne moze preko toliko ili onoliko ali nesto me to ne dotice jer sam ga docerao za svoj neki gust,a stakla sam zatamnio zbog sveg samo ne zbog kurcenja.. Svako auto vizuelno izgleda ljepse zatamnjenih stakala,jos je ovo bijelo pa je kontrast.. i Litrovci je grupa iz kotora ;)
http://www.radiojadran.com/index.php...sto-drugo.html
Jel ovo Fabija mjesecari po Novome?
:lolblue: :lolblue:
Imaju kafu od mene kad god...
Slažem se sa Banned, dodao bih da je fabričko stanje automobila najjače, ako već čovjek oće da osvježi star auto, prelakira ga, našminka da bude kao nov. A dodavanje xenon-a, spuštanje kola, zatamnjivanje, stavljanje dioda i farbanje felmi... neukusno.