hahah sta je iduce M2.5 :)
fino grmi ova Borla..
http://www.youtube.com/watch?v=56Mrb8vdl-A
Printable View
hahah sta je iduce M2.5 :)
fino grmi ova Borla..
http://www.youtube.com/watch?v=56Mrb8vdl-A
2 kruga pa na tankanje :D
Evo morao sam otvoritii moga BMW-a. Poslije skoro 1 milion KM.
http://www.imagebanana.com/view/pozv37al/Photo0127.jpg
http://www.imagebanana.com/view/9psg965t/Photo0129.jpg
http://www.imagebanana.com/view/gmwdsvmx/Photo0130.jpg
http://www.imagebanana.com/view/7exgl4gq/Photo0132.jpg
http://www.imagebanana.com/view/u2688q2y/Photo0133.jpg
http://www.imagebanana.com/view/65aqsngz/Photo0134.jpg
sta mu je bilo i koji je motor?
E34 520i `94
Pukla je svijecica, otpala elektroda i krakovi.
http://www.imagebanana.com/view/tj7fwjx9/Photo0107.jpg
http://www.imagebanana.com/view/rkd3v8f6/Photo0118.jpg
http://www.imagebanana.com/view/1hz10iho/Photo0120.jpg
Daj slikaj kosuljice...
Nista nije ostetilo kosuljicu, malo celo klipa nista strasno, ovaj komad elektrode je nadjen u usisnu granu.
Evo slika klipa:
http://www.imagebanana.com/view/07enje08/Photo0153.jpg
opet ce obrnut milion :D
Dobro ako ti kazes.
preko 900 000
748574
Bio je ovaj klip vec
i mnogo je los trip
Kakav je tek ovaj trip a nezoo :)
http://www.youtube.com/watch?v=WKs_owAzDpg
sagorio lamelu. jos gori :D
0:49 ispod auta kod desnog tocka.
Znam bre vidio sam :D Ovo je bilo bukvalno, zapali ga :D
http://www.vrelegume.rs/vesti_slike/1326014680_1.jpg
http://www.vrelegume.rs/rss/rss-ico.gif http://static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/...h/ya8q506x.gif Aktuelno:
BMW ipak "broj 1" u SAD
BMW-u i Mercedes-Benzu je potrebno očigledno nešto više vremena da objave finalne brojke koje se tiču prodaje u 2011., a neki analitičari veruju da to kašnjenje ima veze sa činjenicom da oba proizvođača pretenduju na mesto premium marke „broj 1“ u SAD. Dugogodišnji šampion Lexus je imao taj peh da mu se u matičnoj zemlji dogodio zemljotres i cunami, što je otvorilo vrata za nemačke kompanije. Na kraju, Mercedes-Benz je objavio rezultate prvi, da bi BMW otkrio da je svog rivala nadmašio za 3,000 prodatih jedinica više.
Međutim, tu se priča ne završava. Naime, po TheDetroitBureau.com, Mercedes je primenio nekoliko trikova u nastojanju da osvoji prvo mesto. Sajt tvrdi da je Mercedes nudio značajne bonuse dilerima koji se slože s tim da uzmu izvestan broj vozila u svoje testne flote. Ti modeli bi se računali kao prodati. To nije prvi put da jedan proizvođač automobila „igra igre“ da bi se bolje pozicionirao, jer je sličnu taktiku primenjivao i Cadillac.
net news
Hrvati blesavi:)
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/140677445886
scroll down for more photos
Apotekar.
ajde da bidujemo.
ja cu 250, ti 270...idemo do 1000$. Ako prodje, po pola damo. Registracija u usa na tebe, odje ga ja vozim ponedjeljak srijeda i subota, ti ostale dane.
lajkujmo svi koji ovo ne bismo vozili :D taman bi mu i da samo 200$..
skuplji prevoz ? mislis ti da ce ovo auto da se proda ispod... koliko $ fabija ?
10.000 ?
podijelicemo.
ti rece da idete do 1000..pa sto znam :)
pardon, 10.000 :D izgledam li ja neko ko odustaje na 1000 ? lol :P
Sigurno ovo ide preko 15 000 $, ja sam baš juče gledao na mobile.de koliko se kreću 2002 model, ima ih od 1000 do 20 000, zavisno od očuvanosti, a ovaj je bombon.
A to ga ne bi vozio... ja bi prije no onu moju staru sedmicu, slava joj! Čak bi i dao 5 iljada eura za ovakav, da ih imam.
imaces Jole mora bit dobra ova sezona pa da nas provozas u kakvu Alpinu u septembar/oktoMbar :)
haha bog te čuo brate :)
:lol: :lol: