Originally Posted by
sinisam
Radunovićka je dobila stipendiju od 45000 eura od američkog univerziteta u Sietlu gdje je i počela prvu godinu studija!
Naravno , u pitanju je ,,sportski" univerzitet sa desetine hiljada studenata, gdje će moći svakodnevno da trenira tenis uz najveće američke stručnjake a ujedno i da igra za svoj univerzitet!
Dobila je veliku šansu i nadam se da će je iskoristiti te da će i Crna Gora dobiti teniserku medju prvih 100!
Krstajićka igra tenis u Njemačkoj i ona je već , skoro, na 200-toj poziciji.
Ima šansi za još veći napredak...