Ja se slažem....
Printable View
ostaje bez ankete ubuduće postavljažemo teme i thanksovi će biti oni koji odlučuju....čak razmislite oko vremenskog ograničenja da li je potrebno ili da zavisno od toga kad se postavi nova tema ostavimo dvije do tri sedmice i neka ko god hoce i kad god poželi postavi fotku....meni se bar pet puta desilo da sam poželjela da je postavim ali istekao rok za postavljanje....razmislite pa javite....a sad odoh da vidim sto se cini na temi jer nijesam pratila
Narode, lagana je tema, i danas imate vremena da zakacite nesto :]
Dosta je bilo ljenčarenja, dižemo takmičenje NOW!
https://i.postimg.cc/Qt7vDLCh/IMG-20...-134353-01.jpg
_________
Novo kolo od ponedjeljka. Ovaj put probajmo spakovati postavljanje i glasanje (lajkovima) u okviru iste nedjelje. Nema kmečanja, nema opravdanja (ljeto je... svi su pokretu, svima je sve dostupno). Ko ne stigne imaće jaču motivaciju da se potrudi za naredno kolo. Ende
Konsultacije o nazivu su otvorene
Sto bi s novom temom? Evo jedna od jutros
https://i.postimg.cc/9MQmswhk/IMG-20220616-082348.jpg