ako si u kakvom kontaktu sa upravom reci im par stvari i za marica tvog omiljenog igraca :)
Printable View
Haha... eh... nazalost samo imam insidera u klubu koji se pita koliko ja i ti oko dovodjenja igracha... :D
Ovo za ovog crnju je 99%
Miskov igrac, naravno :D
Nek je sa srecom, ovaj spada u onu kategoriju vjecitih talenata po SAD, od kojih se svake godine ocekivalo da eksplodiraju, pokazu nesta novo ali uglavnom su ostajali isti i nije se previse mijenjao od koledza.U sustini odlican suter koji je u svemu ostalom prosjecan.Moze lagano on ispasti i bolji od Josepha, ali ce mu trebati vremena za adaptaciju na evropsku kosarku koje nece imati za ovo mjesec dana, plus sto je mladji od njega pa ima i neki upside, mozda bude i jeftiniji od njega kad se budu svodili racuni izmedju njega i Josepha, ako im produkcija bude slicna.Ovoj ekipi fali jedan Akindele ili slican normalan centar da se ne desavaju utakmice ko vs Igokee sa 40+ suteva za 3, to je nedje u rangu Mutinog Radnickog ako nijesu i taj rekord oborili.Svaki put kad im ekipa stane u zonu, oni nemaju nista drugo bez da sutiraju trojke.
Znam ga sa NBA 2K14, nije loš sa klupe :D
Dako ubaci koji minut na sledeće dvije utakmice Slavkovića, dok ima mjesta u timu za njega. Da vidimo i to čudo
Kakvo vašenje arisa u prvu četvrtinu
Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока
Trpaj :)
Možda se Marić bolje skurcao, pa da se i centar uzima :D
Nemam snage, a ni volje
48 poena u prvom , ni 20 u drugom .. Neće ih na kraju ni dobit preko 18 razlike..
Ajde raspravljajte sad malo o tome
Ne bih da morbidno zvucim, al bi to bilo sreca u nesreci :) Ovaj JaJuan Johnson sto je poceran iz Krasnog Oktobra taman bi pao.A Buducnost ne htjedoh da gledam al vidjeh krenuse dobro pa se ukljucih u drugo a bolje da nijesam.
pih...stvarno se ne moze vise ovo ignorisati.Sa ovim luzerom Dragicevicem, nema se sto traziti u plejofu, evo sad trebao da pogodi da osigura pobjedu i promasi covjek oba slobodna.A trazili su ga prije pocetka sezone ni da je Anthony Davis.
Kakva divlja košarka, na nivou Sutjeske, ali sa skupljim igračima.
Pih.. Nadao sam se porazu
Veli Šofro Suadu sad poslije intervjua - hvala Suade pošto...ti je potrebno kupanje
hahahahahaahahahahahahahaha
Jbt,čo'ek bi po komentarima reka' da je bila egal tekma, neko mučenje..
Koliko su ovđe ljudi nerealni to je nestvarno.
ja sam pomislio izgubili, podjem na fscore...
Hahahaha, sto pise Miha, ocekuje momak da pune 40 minuta ka da su GS...prelagano dobise, a cim su im prisli (na 14) slijede dvije trojke da se ne mozga...na kraju zeljena pobjeda + 19 razlike, nije moglo ljepse :-)
Sent from my D6503 using Tapatalk
Nadao sam se porazu ali izgleda da će ova ekipa "dobijat kad ne treba" i time će Jovovića zadržati na klupi
Na kraju je ispunjen taj cilj vs Arisa iako ja nijesam ni ovo ocekivao.Meni recimo smeta ta nekonstantnost u igri.Na koju foru je ova ekipa dobila njih u Grckoj 20 razlike nakon prikazane ovakve igre nije mi jasno.Ako vec nekog nagrdis u prvo poluvrijeme u oba smjera, ne smeta da se popusti gas u jednom smjeru ali ne, u jednom trenutnku vodis 30 razlike, 5 min prije kraja ekipa dodje na samo 10tak razlike, razumijem eto da stane sut, al u odbrani se makar mozes potruditi, ne moras i to pjeske igrati ako vec u napadu se glupiras.Ja ponavljam nijesam ocekivao da ce stici onu razliku, al kad su vec onako dobro odigrali u prvom poluvremenu, greota da se prospe sve to zbog neozbiljne igre u drugom dijelu, na kraj ih usrase 2 trojke zaredom pa se nekako vratise u prednost koja im je odgovarala.I onda na samom kraju vidimo esenciju Tragije, dje covjek ima priliku da prakticno zatvori utakmicu na 4 sekunde pred kraj a on masi oba bacanja i rizikuje sve sto su dotad igrali, jos Sehovic tamo pade ispred onog crnca njihovog mogao se lagano suditi ili tehnicka za flop ili faul za njih na 4 sekunde do kraja nego srecom se izvukosmo.Samo zbog Tadije sam siguran da dok god je on jedan od kljucnih igraca ova ekipa nece nista napraviti, jer je bezmudo stvorenje koji je luzer kroz citavu karijeru.
Ova povreda Marica je isto igrala ulogu u tom padu u igri al ne smiju ovakvi padovi da se desavaju iole ozbiljnoj ekipi.Valja vidjeti i kakva je situacija sa njim i hoce li i on duze pauzirati obzirom da su ga skoro iznijeli sa terena zbog povrede koljena.
A jbg, ne zavisi samo od Budućnosti oće li dobit 30 ili 13 razlike, nije normalno ni to da Aris za 15-16 min postigne 17p , nisu ovi naši GSW da se samo oni pitaju kako će se završit'. Razbili su ih,onda olabavili pa opet vratili i prebacili razliku što niko nije očekivao da će uradit' . A onda dođeš ovđe i vidiš kuknjavu na kvadrat, ko nije znao rezultat 'ladno bi pomislio da su izgubili...
Naš problem ostaje isti - kući dobiju odlični Banvit,super jaki Uniks i razvale Aris.. a u gostima gube od najgoreg Partizana u zadnjih 15 god i ''uvijek neugodne'' Steaue. Previše smo domaćica,nama su gostovanja skoro turistički izleti.
Šta radi Radunović u Mornaru, pozajmica ili...?
http://kosarka.me/lige/balkanska-lig...srusio-i-kozuv
Posjeta sramotna. Za ovoliki grad,ovo je sramotna posjeta.
Nije besplatan ulaz i ne igra se završnica lige šampiona ka u ženskom rukometu, to su glavni razlozi :D
Zapravo, KK ima nekih stalnih 1500-2000 navijača, i u regionalnoj ligi(rukometašice u regionalnoj ne gleda ni rodbina) i u EC.
Što ga čini najgledanijim klubom u Podgorici, ako izuzmemo besplatni ulaz na LŠ ŽRK-a koji je prešao neke "granice" zdrave priče, pa zbog toga ne bih išao da ih gledam ni da mi plaćaju.
zato kad gostuju vjeciti rivali dvije morace su malo.
Evo Vijesti izbacise da je Jovovic podnio ostavku,samo da sad ne dovedu Vujosevica..
Evo ga smijeni miha.Nevjerovatno je ja mislim da posle ovakve serije ode trener.
Ovo mora destabilizovati igrace kolko tolko
Ode Jovović viđe li ga ko?
Šta ja pisah prije nekoliko ?
E sad da vidimo čija će struja dovesti trenera.
Послато са SM-G355H
Što je u pitanju zna li se?
Dule Vujosevic salalalalallalallalallalalla.Ocemo Duloa!!!!
Neću plakat za njim, mislim da je davno trebao da popije pedalu, ali otkud sad ovo? O čemu se radi?
Odma' da se zove Miško, da vidimo što ima slobodno ;-)
Послато са GT-I8200 уз помоћ Тапатока
Samo zamisljam Dulenceta i kako mu publika posle onolikog pljuvanja skandira!!!!
maric je i prije povrede nije mogao nastaviti utakmicu , bio sam nedje iza klupe bud.i bukvalno ga je jovovic tjerao da udje. sinoc su bile dvije potpuno razlicite ekipe sa maricem i dragicevicem ili bez njih, mislim da bar 50 kg viska ima dvojac buducnosti u odnosu na njihove centre
Vujošević , Luka Pavićević ( Barovićeva i Mitrovićeva struja ) Đaletić ( Bokanova struja ) to bi bila imena koja za sad figuriraju.
Послато са SM-G355H
Volio bih Dule, dakle neka mu daju ekipu narednih nekoliko godina pa da vidimo sto moze. Medjutim kako oni cicijaju za trenera ubijedjen sam da ce milo iskoristit I postavit pavicevica.
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Kakav Djaletic jesu li normalni I Pavicevic.Dulo I tacka!
Bolje onda Cook da preuzme ekipu, stariji je od Jovovića :D
Ču Đaletić...
A kod nas se vjeciti pomocni treneri dovode evo pogledajte pocev od fudbalske reprezentacije, FK buducnosti,KK budnucnosti,ZRK buducnosti...