izgleda da je u pitanju okle ti ulazi:P
Printable View
izgleda da je u pitanju okle ti ulazi:P
bmw...we apreciate filling us from anus
btw, koliko km ces preci za tih 38 eura ?
300 manje vise
ne racunamo ti pg - merlin, tu je masu manja potrosnja, interesuje nas gradska :D
kolko prelazis sa 20 litara iskljucivo podgoricke voznje? :D
16 mi je kroz grad :(
Ne mogu ti rec "za 20 litara" jer skoro nikad ne sipam tako, uvijek vozim do zadnje kapi onda ful do cepa.
Zadnja ful gradska je bila:
http://img7.imagebanana.com/img/iw2txw1h/Capture.JPG
A znamo da vozis 'sporije' u stvari relativno sporo. Bojim se da bi meni taj auto onda trosio 20. Eto kao trilu es.
Ja bio do dubrovnika na EKO gorivo prosjecna potrosnja 5.9. Tamo natankao na INU i u povratku 5.5.
[2.0hdi]
ako je tebi kroz grad 16 onda sam ja prezadovoljan kad meni u najvecu guzvu ledan potrosi 18 :) Ono kad odem do centra, parkiram se, i posle nazad kuci. Radi ukupno 10 minuta taj dan. Greote.
Zato ga svako malo produvam onamo ka' sinoc, cisto da ne zaboravi :D
meni takve voznje 20 :) ne mogu se ni ja zalit sa skoro duplo vecom zapreminom :)
dobro ja sam zadovoljan s 90% ispravnim motorom :D
mora manje moraaaaaaaa
da zamijenimo ove lamele da se ne brukamo pa cemo lako za motore :D
uh kako bi vam lega po 1 sinter :D
meni lamela jeste losa, ali ono sinoc je bila iskljucivo moja greska.
Neretijetko ga ja ispalim iz mjesta bez problema, malo prokliza (al ne zasmrdi) ali ono sinoc je bio 'ah jebiga' momenat :D
Ali promijenice se svakako, kad ova vise ne bude mogla ni za kroz grad :P
Normalno mozes da ga vozis jos 2 god.
ne zelim normalno voziti, zelim se najurivati sa deckima hahah
daj klip sa pornicem i top speed run
Sjutra.
Ne smijem upalit lap top od gospodje :(
sinoc si rekao sjutra. ****.
nevermind
Pa i sad kazem 'sjutra'.
Mis'im...
P.S. bas ti se zuri da ides u tvorza.
aooooo lamela otisla ?kakvo smece od auta.............
njemacke kante..
piiii............ boooze bolesti