https://i.postimg.cc/L4NLMJh5/ED0-E9...5-DB7796-C.jpg
Poyyy
Printable View
Đe si ga ovo niz brdo zaletio?
nemoj to da radis...podsjecas na bizbija...
Biybi trosi 2.5 kroz grad tako da je dzabe ovo sto slika.
Njegovu gradsku potrosnju od 2,5 i Herijevog Audija 3.0 sa jednom spuljom pozadi nikad nismo vidjeli.
cak je i bzibi realniji...
kad sm ovec kod potrosnje.... moze li i koliko moze kvalitet ulja u motoru da utice na potrosnju...
ja promjenih ulje u c3 i od tada mi je prosjecna potrosnja pala po bordu za 1.3L... :confused::confused::confused:
Naravno da utice. Probaj npr. Amsoil ili Mobil 1 AFE ulje i neko šnj...
digao mi je bio zadnji mjesec dana potrosnju i to dobro..prosjek je bio 7.2.... i kako zamijenih ulje tako poce da pada prosjek... te opet resetovah bord i sad zadnjih 100km kroz grad, prosjek 5.9...
E da, onomad sam bio u Ulcinj na neko pokajanje, tamo i nazad 3,8, mora da ove zimulje prave problem, razočaran skroz
Ja oko 6 litara kako god obrnes
proslu sub pg-kosanica 1h:50min, 4 odraslih auto, potrosnja bila 7, prosjecna 78, dusu sam mu izvado
Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
I ja 10-11l kroz grad ali bas grad (nego ce se javiti sad ovi benzinci) :D
Dok na otvoreno 6-7l :D
3.0 bi možda litar više trošio, mada ga ne štedim :)))
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1103152050.jpg
Ne moras gledat vise od 2.4 :P :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6c31303384.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...41c635e2dc.jpg
Vozim Sharana zadnjih 7 dana. Redovno mi je kroz PG 10-11L. Štedljivi 1.9 TDI 96kw.[emoji4]
Dobro zadnjih dana da skoci na 13 ne bih se cudio.. [emoji1787]
Da se i ja ukljucim, Bar-Pg(autobuska)-Bar:
Potrosnja 4.7 L/100km:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e5c3f443af.jpg
Kilometraza 105km:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...31ad01082f.jpg
Prosjecna brzina 67 km/h:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bbd9ec929a.jpg
Temperatura novog ulja, 97 C, uz Sozinu prema Baru, na nekih 1900rpm:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...0fef16776b.jpg
Gradsku potrosnju necu pominjat sad, nije reprezentativna [emoji14]
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Respect za odabir muzike!
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
A ova pjesma mu je stalno kada slika za forum.... [emoji57]
Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
:)
Jbg, odrastao sam sa tom muzikom
Sting, Ace of base, E-type, Dr. Alban, C-block, Haddaway, Alexia, U96....
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
to je bila muzika a ne sad bube i zjale i bakraci silikonski naduvani....