A prećera ga sad :mrgreen:
Printable View
Bi li imao srca da banujes Miska?
Tvoje srce je okovano ledom!
Koliko ima fakulteta u NK? Moga si upisat neki pa bi ga zavrsio makar za 8 godina.
A valjda i mi studenti imamo neka prava na ovom forumu :D
idioti
http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/ujynezeh.jpg
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Podgoričanka je vazda u dilemi treba li prvo da jaše, pa kudi konja ili obratno...
Moram vam priznati, jedva cekam da vidim djevojku :)
Ja bezveze.. Gledam što se čini u Tuzli.
Žao mi je što nisu srećni i zadovoljni ka mi. No moraju na vladu.
Miša mu... a?
E sad smo kvit, ti netolerantni, diskriminišući dimljeni štrkljavi Šumadinče koji bereš pamuk podno Garača.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...59360401_n.jpg
Pocinjem da mrzim svako zensko celjade.
Sent from my GT-I9105P using Tapatalk
Pa pa.
Ide mi se u Texas i na Dirty South da popravljam kamionete, sjedim na tremu sa gospođom mi u krilu, čistim pušku i slušam ovo. I gdje svaki dan nešto živo upucam namrtvo.
Pa, pa i ovdje.