6 plafon, kakvih 10e uštipci, pa biftek je tamo 12-13e čini mi se.
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Printable View
6 plafon, kakvih 10e uštipci, pa biftek je tamo 12-13e čini mi se.
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Treba stavit 12€ uštipke pod Volat i 8€ ćevape kod Belog ...pa se nebili ođe qurčit sa biberom i sličnim fenserajima i burgerima od 5€ pa naviše[emoji1].
Mora da su se gazde forruma dofatile pa čitaju[emoji4]
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Maaaaj beeeed, maaaj bed [emoji3] ja juce preleceh pogledom racun i vidjeh 10e uštipci...ovo su dvije porcije bile [emoji3] 5e su ustioci. Posto je popilo preko 100e dobro sam umio da citam uopste hahahah
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c8aac9e7de.jpg
Inače u Pod Volat Jelicki dukat nevjerovatnih 5€.
Obrni okreni...mislim da se u PG ne moze nista bolje sa rostilja pojesti od tih uštipaka. Ne dodje pomfrit sa njima sto je malo cudno...ko voli pikantniju hranu to je zaista ugodjaj. p.s. ne Primicati se zenama posle njih [emoji3]
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Meni su uštipci u Roštiljijadu neprevaziđeni, čisto savršenstvo.
Pozdrav, gledam ovaj restoran "Mrizi i zanave agroturizem" koji se nalazi između Skadra i Lješa, ako ste bili možete li da podijelite utiske i cijene, vidim posjećuju ga i "crnogorski" političari, a to mi nije razlog za pitanje, već mi se svidio ambijent sa snimaka
A ne može bez politike ništa. Baš ništa.
Otvara se u ponedeljak zagoricki burek, dobre su im cijene, valja probati.
https://instagram.com/burek_zagorick...d=vqj6emgyb7c0
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ustipke Pod Volat nijesam probao ali mi nije jasno da neko kaze da je tamo rostilj dobar...onaj Pod plocom jer bar 2x bolji.
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
U Pod volat je najbolja usluga 😂
Dje se nalazi ta buregdzinica kod Bucka?
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Preko puta vrtića i škole u one trafike
Probao kod Bucka, ništa specijalno.
Bolje su kod Bojane pite.
A i u Baš Čaršiju pita sa sirom.
Kod Bucka su bureci ok, ali ja samo u Sonju burek uzimam...
Poslato sa KOB-L09 pomoću Tapatoka
Palma Tuzi meni broj 1 :)
Bolji je u Sonju,samo shto je davno smanjen,prema fensi mushterijama se i burek tada josh... smanjio.
Ipak je u Palmu klasa ;)