36 litara
Printable View
Sad gledah na net, ovakvu tablu imaju Yaris i Corolla.
Yaris po specifikaciji ima rezervoar od 42 litre (Corolla ima od 55 litara).
Ako uzmemo da je Yaris u pitanju, onda svaki podeljak prestavlja 5.25 Litara.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...be18fccbba.jpg
Sipao si 36 litara, znaci u rezervoar je ostalo 6 litara tj kazaljka je trebala biti iznad prvog podeljka.
Ili kazaljka laze, ili te zeznuo onaj na benziskoj ili .....
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Sad ce on da te ubijedi kako je 36litara tacno jer on samo racuna rez a ne crijeva od do, filter itd. I on je tacno izracunao koliko je to.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Poskupjelo gorivo u Hrvatskoj.
Oce li biti kod nas promjena zna li se?
Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Dolje.
tesko
Pogadjas kao i prosli put ;)
Poyyy :)
https://i.postimg.cc/0yd5SbBQ/BA7439...590-A42-AA.png
pa ti vidi sto ce bit
jedi gorivo brateuuuu
https://www.cdm.me/ekonomija/dobra-v...-vrste-goriva/
A ja tankah full prije 2 dana [emoji23]
Mogao sam ustedjeti za burek i kafu
Da ga obradujem:Dhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...0dca3ae181.jpg
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ja bi ga na 1e fiksirao i tako bi ostavio [emoji2]
Sent from my iPhone using Tapatalk
a meni skoro sva auta na ful :(
Nije to gorivo kupljeno juce-prekjuce, oa da po tome ravnaju cijenu, nego prije 10-12 nedjelja.
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Jel bio neko do Trebinja, kakve su cijene kod njih ovih dana?
To taman neka ti kaze neko ko je bio jer sam provalio da su cijene po netu uglavnom netacne, ukljucujuci i vise sajtova koji su postavljani na ovoj istoj temi...
(mada i ti sajtovi obicno imaju jednu cijenu za BiH a kod njih cijene variraju zavisno od grada i uopste nisu iste svuda)
Vjerovatno jes ali u Bjeljini :)
Evo koliko kosta gorivo.https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4a46c1e473.jpg
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk