Kako brate? Evo trazim i nista ispod 130 se ne moze naci za svedsku i kipar. Daj mi jedan primjer kako da podjem i dodjem za 50 eura.
Printable View
I ja sam pokusao naci ali sve je mnogo skuplje.
imam pitanje za povracaj novca.Narucio sam karte za Brisel prije 2 mjeseca i mislim da odustanem i povratim novac prije leta.U pitanj je Raynair
nista povratiti neces. Centa jednoga
B92: Turkish Airlines daje popuste za 5 destinacija http://www.b92.net/putovanja/vesti.p...&nav_id=907038
TT
Neko je pominjao Maroko, imate povoljne karte iz Milana za Marakeš, povratna 50ak eura. Datumi od kraja oktobra do sredine decembra
ja sam u jun leceo Beograd-Eindhoven 25evrica (jedan pravac naravno :D ) ladnooo WIZZ-Airom imaju ponude za masu gradova po EU... vise me kostao bus PG-BG(22evra) no let fakticki...
Tako da www.wizzair.com i sto ranija rezervacika to bolje cijene naravno ;)
Ima li nekih jeftinih karata za Malmo moze iz Pg ili Bg,Du, itd.. Montenegro je letio do 4og oktobra..
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 4 Beta
Pa Malme ima i iz Skoplja bagatela su karte oko 60 eura povratna se moze naci i koliko vidim lete 4 puta nedeljno. Iiiz Beograda 3 puta nedeljno isto ima jeftinih karata da se ubode.
Vala je taj Malme prilicno dobro povezan obzirom da se moze i za Kopenhagen pa preko mosta-blize je sleceti u Kopenhagen onome ko ide u Malme nego Ryanairom na Sarlroa ako ide covjek u Brisel. Posto je to tako mozes i iz Dubrovnika da lovis za Kopenhagen neku akciju.
Ja sam imao ideju turu Dubrovnik-Zeneva-Kopenhagen(Malme)-Milano-Dubrovnik. Letovi izmedju gradova od 30 do 50 eura.
Kad kupis avio kartu online, kako je posalju ovi sa Airtictes24-a ili ti posalju mail koji odstampas
i sluzi kao karta?
Dobijes je na mail koji si ostavio .
Da nema za Istanbul iz Pg a da nije skupa za Novu?
Pa ukoliko letis nacionalnim kompanijama taj papir eto odstampas da ga imas bzv inace nicemu ne sluzi-pojavis se na cekinu sa pasosem i to je to.Kod niskobudzetnih kompanija ima par koraka vise u vecini slucajeva nekoliko dana prije polaska treba odraditi cekiranje preko weba i odstampati kartu koju ovavezno pokazes na salteru.
imam pitanje za raynair za one sto su putovali posto prvi put putujem.Dakle koja je procedura sa prtljagom,koliko je dozvoljeno unijeti u kabinu a koliko u prostor za torbe?Koje dimenzije treba da budu torbe za jednu i drugu?Ja sam uzeo i platio za neku opciju od 15 kg.Takodje buni be sto na karti koju sam cekirao i odstampao pise da trebam pokazati photo ID da li to znaci pasos ili licnu kartu,ili oni misle na obicni sliku
CABIN BAGGAGE
One cabin bag weighing up to 10 kg with maximum dimensions of 55cm x 40cm x 20cm, plus 1 small bag up to 35 x 20 x 20 cms may be carried per passenger
a sto se tice pitanja za sliku nadam se da se salis-pa pasos je putna isprava jedino je to sto ti treba kad putujes u inostranstvo,valjda toliko svi znamo?
?Photo ID je photo id a passport je passport valjda toliko svi znamo.
Spouk, photo ID je po tebi fotografija?!?!? Photo ID je oduvijek bio dokument sa fotografijom za utvrdjivanje identiteta... A s obzirom na to da putujes, pasos i nista drugo, u tvom slucaju.
Imas na sajtu ryana sve decidno navedeno. Meni u maju niko nije provjeravao ni dimenzije ni tezinu rucnog prtljaga (imao sam kofer u dozvoljenoj dimenziji i ruksak)... Uostalom, precesljaj malo thread, ne budi lijen, sve odgovore ces naci...
how yes no
Mada ipak ti ponesi licnu kartu i jednu sliku pride-za svaki slucaj!
Ali slika sa licne karte mora biti ista kao i ona koju prilazes i u tom smislu moras ici u MUP da ti naprave fotografiju istu kao i onu koju imas u licnoj karti jer ukoliko su slika na dokumentu razlikuje od one koju prilazes mogu te vratiti sa granice.
ja bi ponio i zdravstvenu :)
dakle da odgovorim samom sebi,dok ovi gornji debili ne znaju sta ce sa sobom.
Ukoliko cekirate prtljag do 15 kg u Raynairu dimenzije torbe moraju biti do :visina 80cm,duzina i sirina do 119cm mozda nekom treba.
Dokaz o krvnoj grupi...
Sada malo on topic, ne zaboravi zdravstveno osiguranje, da te ne vrate sa aerodroma...
kad bih ja tebe i ove druge slusao dje bi mi bio kraj.
ne pali te za ovo osiguranje. ozb
Ako nekome treba kombinacija za kubu, zagreb-havana-zagreb za 628 eura:
http://budjet.guru/2014/10/cheap-fli...r-628hrk-4819/
Evo i za NY super cijena iz Podgorice, sto nesto isto ne vjerujem u ovo, ali eto,
http://budjet.guru/2014/10/new-york-from-podgorica/
Zna li neko koliko bi me kostala povratna karta Podgorica Istanbul za Novu godinu?
Trebao bi uskoro da putujem iz Tirane, pa sam mislio da idem kolima do tamo i da ih tamo ostavim, pa me zanima da li je neko ovako nesto radio i koliko je sigurno? Znaci postoji li takva neka opcija da se kola ostave ili na aerodrumu ili blizu aerodruma, a da ih nadjem poslije 5-6 dana u stanju u kakvom sam ih ostavio? :-)
Svaka info je dobrodosla.
Hvala!
Sajt (zapravo je blog) je skroz normalan :)
Oni samo prenose vijesti / novitete / pojeftinjenja i akcije za avio karte.
Konkretno kod ovoga, oni daju link preko kojeg se kupuje karta, i to je www.Budgetair.ie koji je dobar.
@Tha Hool, da ne znaš gdje mogu naći onaj vikinški rog za pijenje u Štokholmu? :)