Attachment 78363
Printable View
Zimski san.
"a najgori mamurluci su kad se probudiš i shvatiš da si uradio nešto apsolutno odvratno, idiotsko i možda opasno prethodne noći ali ne možeš da se setiš šta je to bilo."
Svi imamo puno sreće što smo ovde rođeni, a svi kukamo što nismo rođeni tamo gde je bolje. Nije nigde bolje. Tvoja cela istina se nalazi ovde, ispričana je jako jasno a ako ne možes da je prepoznaš onda si lud. Zemlja nas nije započela pa ostavila, ona nas je izdržala užasno dugo. Sve priče o seobama, o malim čudnim ljudima koji su uspeli da naprave velike stvari, sve su to priče koje je ta zemlja istrpela uz mnogo živih svedoka koji su isto deo nje. A nikako da se ispriča priča o toj zemlji. Uvek se dobije na parče ili se priča pod lažnim imenom ili se neka cela zemlja svodi pod jednog čoveka, što je isključeno, što niko osim nas ne radi. Zemlju svedeš pod jednog čoveka a onda vlast razvodniš ne na imena i prezimena nego na tela koja su svemu strana.
fuuucking sad......
Attachment 78543
In the distance
http://perfumepharmer.com/organic-pe...04/hippie3.jpg
Igra na koju me thera ova stvar
http://www.youtube.com/watch?v=AWtn4Kt05_Y
marcipaniii
$utra Attachment 78809 i da zavrsim sa "skolom" sto se mene tice za zivota !!! :mrgreen: