Odlicna igra, bas zabavna.
Ali mu ne mozes uzet loptu.
Lomi ih nocas SAS, prebice ih pride.
Padace s razlogom.
Prosli mec sem ono guranje s ledja za skok tri ostala faula daleko od igre za slanje SGA na slobodna nisu svirana ni za jednog drugog igraca na parketu.
Sudjenje je bilo prckaj SAS u mozak dok nije 10+ za Tandere, pa onda daj njima ponesto, ali uglavnom izjednaci kriterij kod 10+.
Na kraju dana niko nije kriv SASu kad im igraca od 8 stopa a on lupa obruc trojkama.
Sad ako cemo najrealnije, serija uopste postoji zbog njegovog sutiranja trojki, a tako uopste ne moze da se igra.
O.K., uvazava se njegov uticaj u odbrani dje po prirodi stvari protivniku je oduzet sut iz blizine, ali s druge strane umjesto jedno ekstra 10 ofanzivnih napada da uzmu, plus par 2+1, on sutira one trojke.
Uzgred budi receno, dva puta je bio nagradjen 2+1 dje je u pitanju klasicna povreda pravila.
Ide pas ka njemu, onaj ga gurne, Viktor posle guranja dohvati loptu jednom rukom i spusti u obruc, kako je to 2+1?!
Toliko puta su davali loptu sa strane kad je lopta na ruci i bude faul, a ne ovo toliko ocigledno.
Caka je sto takvi zvizduci dodju kod 15 za OKC i na kraju kad sve uzmes u obzir dobijes utakmicu sa 20+ klasicnih sudijskih brljotina, mahom podjednako na obje strane, samo sto se birao momenat kad kome.

