@mexico... Ovarau temu.
Sto cemo sa takmicenjem, da li da se mice poll i da se vrnemo na "thanks" kao ocjene?
Printable View
@mexico... Ovarau temu.
Sto cemo sa takmicenjem, da li da se mice poll i da se vrnemo na "thanks" kao ocjene?
Mexiko, cestitam! :thumbsup:
Nego..., da nijesi zaboravio nesto? Dje je nova tema?? :D
Evo, pretece me Antares, nadzivjeces me izgleda :joy:
Ja sam za Thanks...
Hvala...
Odavde ---------->
Dovde
Hvala momci i vi koji se tako osjecate.
@mexiko, ok je tema, samo izmijeni naslov, ostao je od stare teme
Eto nova tema, pa udrite
https://forum.cdm.me/showthread.php?...3-27-03-2022-)
E matrak, sad ga ne mogu editovat....odgovarah na neki mail.....moze li neko od moderatora?
Ostalo je "slika u slici" u naslovu.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Mi ćemo da spavamo a ti se vidji spavaš li :D Neka je živa i zdrava prinova :)
Mexiko, treba li što da popravljam koliko vidim sad je ok...I evo sad vidim da ja nijesam glasaal prosle nedjelje?! Ne mogu da vjerujem...imala sam problem da postavim fotku i vjerovatno sam mislila da sam glasala....svasta
Sve je ok. MOgla si glasat ya sebe, pa da ti biras temu :joy::joy::joy::joy::joy:
mexiko, cestitke. Objektivno, tvoja fotka je bila najbolja, mada mi se dopala i fotka zvoncice.
Sto se tice glasanja, meni je "thanks" jednostavnije. Ovako jedva skupismo 8 glasova.
Pejsaz je lijepa i lagana tema, tako da se nadam odzivu. Sjutra idem na jedno lijepo mjesto, pa cu pokusati da nesto lijepo uslikam.
oćemo li da se vratimo na thanksove ili ostajemo ovako?
Otvoreno glasanje...izvinite ja sam mislila da ce se Starky za ovo pobrinuti posto je najvise htio da se glasanje promijeni...a sad ga nema....ajde ove nedelje ovako pa da se dogovaramo oćemo li malo takmičenje da korigujemo tj način glasanja....nije nikome stalo do toga da pobijedi, više nam je stalo da fotkamo i da se pravimo da umijemo :D
E kako mi krivo što ne viđeh ovu temu prije.. Elem glasao sam za Antaresa, ali mi je Ostojina fotka, na pravom mjestu u pravo vrijeme, ali si je malko iskrivio, da si vodio računa o tome, dobio bi glas od mene.
Usvaja se primjedba. Ta tehnicka strana mi je slabost. Ajd ako ti se dopala moja fotka, evo jos jedna s gotovo istog mjesta (mozda 100 m razlike), desetak minuta ranije. Bio sam u dilemi koju da postavim. Odlucio sam se po feelingu, ambijent, primjese mistike... I ova je, vjerovatno, trebala biti malko "pravija". Imam nedje one instrumente za dotjerivanje, seckanje, ali nekako vise volim da ostavim fotografiju onako kako je moje oko u tom trenutku vidjelo. Mozda je veci problem do ruke nego do oka:D
https://i.postimg.cc/tg6Vmg8v/thumbnail-IMG-0658.jpg
Dje je fotografisano ?
Meni izgleda kao da je na ono brdo izvise Dubrovnika.
Edit: Ipak nije. Sad pogledah neke slie od proslog ljeta i tamo ima manje ovih ostrva. Ovo je bice nedje dalje vani. :)
Bilo je jače od mene, opet je curilo lijevo... Ni sad nijesam 100% siguran da je u liver...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...914ba5c7c6.jpg
Odavde ---------->
Dovde <-----------
Ben-e Dover-U neka ti je srećno, imaš pobjedu sa 4 glasa
odmah iza sa tri je Ostoja, a Majx, Bugi i Antrares dijele treće mjesto sa po 1 poenom...a nas tri profesionalca Fenix, Mexiko i ja ništa, brate :joy:
Šta ti je život, jednom si na vrhu a odmah posle donji....eh, živote, drug mi nisi bio :D
Ih, eto mi obaveze... Nijesam ulazio sa kompa pa nijesam imao predstavu hoce li se tenksovi pretociti u glasove...
Hvala... Samo da malo sebi dodjem pa da smislim temu...
A znam kako je, ja sam imao par nastupa bez glasova, a mislio da su dobre fotke...
Odavde ---------->
Dovde <-----------
I po thanksovima i po glasovima si dobio, cestitke Bend Overu :D
Sto na kraju odlucimsmo - thanksovi ili glasanje? Thanksova ima vise, glasaca standardno malo.
Svaka cast mladicu!
Imam tehnicko pitanje, hocu da postavim Temu za novo kolo. Posto nikad nijesam postavljao sa poll opcijom, moze li mala pomoc? Temu bih stavio Logo, fotkajte logoe koji su vam zanimljivi, koje volite, koje ste kreirali...
moze ja cu poll postaviti posle ti samo temu postavi
Super tema
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Sto mislite da se tema produzi na iducu nedjelju jer kasno je otvorena a za sad nema ucesnika?
takodje....mijenjam datum
@Ostoja Je li to ona mala radnja dolje ispod riblje pjace?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...10708a36e1.jpg
Odavde ---------->
Dovde <-----------
Meni bješe mrsko da čekam, gužva je bila kad sam prolazio... Možda sam trebao pričekati ako je bilo nekih jedinstvenih suvenira...
Kako mi umetri snijeg tad... 2 slike, razmak nekih 12 sati...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d0c1a1918b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...72343aba40.jpg
Odavde ---------->
Dovde <-----------
Mislim da je ovdje riblja pijaca koju pomenusmo:
https://i.postimg.cc/13fkDw0x/IMG-2846.jpg
A ovo je originalni logo:
https://i.postimg.cc/HnkZd1BG/IMG-2885.jpg
U Seattle-u sam bio dva puta. Prvi put je bio novembar. Kisovito i vjetrovito. Tmurno. Nije mi se dopao. Kad sam to kazao jednom prijatelju Amerikancu, kazao mi je da Seattle treba posjetiti ljeti, kad blista na suncu. Poslusao sam ga. Bio je u pravu. Posebno s mora je perspektiva tog grada potpuno drugacija.
https://i.postimg.cc/BZzcXFvP/IMG-2866.jpg
Ne cini li vam se da je suvisno otvarat "poll" i da bi valjalo da se zadrzimo na thanksove :D