Pogotovo ako tamo ima robijašova koji su uvećali svoje penise, sipali su im vijagru u vodu, i taman traže da razviju novu vezu :)
Vidi se ko zna :mrgreen:
Meni je drug MOLIO da ga više uzmu. A "EXPERTI" su mu dali poziv da se pojavi kod njih (određenog datuma), on omlatio s CT, spremio sve što treba (na 2-3 mjeseca)... I naravno, familija plače, opraštaju se, on omlati do tamo I VRATE GA :mad:
ON TOPIC:
Što je ovo s policijom danas? Prvo su me trljali na standardno mjesto, jer sam NAVODNO prošao kroz crveno, a bila mi je zelena strelica desno, pa prije 20min kod Euro Petrol pumpe. Duvao sam ka manit jedno 15 sekundi u dreger... Oči su mi došle ka Mišini Božoviću dok je8e... :lol: (naravno, 0,00; a pojas vežem i kad hoću da se preparkiram)...
Izgleda da je bio prvi, stigle plate... Pa da ugrabe ljude dok nisu potrošili :mrgreen:

