https://www.youtube.com/watch?v=OHNGzMATFT8
Printable View
Nenadano,prisustvovah muzickom talent šou u HDLakovic.. šibaše narodna muzika i svaki treći kupac provjeravase svoje glasovne mogucnosti..
Dakle bio si na konik[emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ahhahahah da vidite vi ovu đe sam ja trenutno. Red JosIpe Lisac, pa Šerifa Konjevića , a onda 'Woman in love'...
Jedem tortu i nista ne diram
:sleeping:
https://youtu.be/AzFdmUfCDvE
evo resenja
http://m.cdm.me/#/article/402369
Naduvana chkapi habahaggahahahahhahahahahahaha aoaoaoaoa
hahahahaahhaahhaha
zamisljam je kako se smije 😂
Procitah jutros u jednoj belgijskoj novini da je "Belgija, odmah iza CG, evropska zemlja u kojoj je kvalitet vazduha najlosiji..."
??!
6 brojeva neko, do 48
3 8 23 32 40 47 48
Ne 7 nego 6, makla sam zadnji
E e zadnjeg bez, kako ja ovo izbrojah :D
Nista od ovoga hahahahaha
Samo jednu ruku? Ovo posle trece ide ;)
Hahahaha odigrah ih masu, jos u plusu
Daj ti 6 srecnih ;)
Mene ti je sreca davno napustila xexexexe
Evo goozice od mene, sad ih smislio. Ovi brojevi danas najbolje dolaze. :)
10 16 20 39 41 44
i
9 15 21 23 37 45
Upisala
S obzirom na to da postoji zanimanje klaberka, apelujem da se u zanimanja takođe uvrste - cimer i suvozač.
Od cega je ovdje zagadjen vazduh kad nidje fabrike nema. Mada nije vazduh problem koliko je zemlja u Zetu. Nakon jednog incidenta u Kap-u proglaseno je da se ne koriste podzemne vode cak ni za zalivanje. Zato je i napravljen vodovod u Zetu.
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Jesi cuo za izraz fekalni paradajz iz Zete?
To je poslije poplava kad se zemlja natopi nimagov a zecani poslije prodaju mirisljavi paradajz sladak ko tudja zena :)
Ja sam cuja, mada ne vjerujem u to, da se u Zetu djubre lubenice ljesevima od konja, krava i ostale marve. Mada je to sve zdravina u odnosu na cuveni crveni mulj.
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Ucim Engleski u 1 po ponoci. E pasja pogani. Moracu Cecu pustit da se dozovem.
Jutro je :)
Ne možeš biti strastveni nepušač to je isto kao da kažeš ja sam strastveni nejebač.
nvo safra veli
ahahahahhahhaaahaha
uh, ne mogu...
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...5a57438daa.jpg
kratki rukavi.. merak
i kako sad ja da kamufliram masnu kosu kapom na devetnes stepeni?
Prsti od noga me tako svrbe,ta bih se sad pokakio u njih sa onom celicnom cetkom za rdju.
DAA SAAM I NOOĆAAS UUULIICOOOM TVOOOJOOM LUUTAAAOOOO OOOOOOO
https://www.youtube.com/watch?v=_JcUoCHXlcE
Dalmatinac sam -.-
(jedan od 101)