Ne mislim da je odvratan, naprotiv, nego samo treba da se skinem. :D Dosadiće i to jednog dana. ;)
Printable View
Ne mislim da je odvratan, naprotiv, nego samo treba da se skinem. :D Dosadiće i to jednog dana. ;)
Ja cu 11.05.
Simbolicno. Trebala sam odavno, cak se i pozdravih, ali fali tu ono do jubileja.
Za mene još uvijek postoji nada. Ti si sad i zvanično zavisnik. ;)
Sent from my HTC Cha Cha using Tapatalk
http://www.cdm.me/svijet/region/vide...moseksualnosti
svako li je roditelj...
gladna sam.
Danas ovako <3
http://www.anybooze.com/ekmps/shops/...gnac-550-p.jpg
Danas je divan dan, kisa, 9ka na ispitu, pakovanje...
http://fc02.deviantart.net/fs10/i/20...ssGorgeous.jpg