https://i.postimg.cc/R0gH1bJj/Screen...1-Facebook.jpg
Printable View
https://barinfo.me/saobracajna-nezgoda-kod-tunela-cafe/
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Nije ni cudo, danas se neki lik okrecao u sred tog tunela…
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta je to preko morace, motorista, dvije htine
Vjerovatno je dehidrirao na motor pa mu ukljucili infuziju.
prelijepo.
Ponekad se,a na ovoj temi i uvjek,treba "ugristi za jezik".
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Juče raskrsnica u Blok kod Premijera, motor i kaciga na asfaltu i a klasa. Ali piše da je motorista lakše povrijedjen.
https://www.cdm.me/hronika/motocikli...u-u-podgorici/
Vidim ovo bilo juce - znaci neko je letio.
https://i.postimg.cc/Dw8xwZcC/Screen...6-Facebook.jpg
Do danas nisam primjetio bilbord ,,dobro došli na Brajiće selo poznato po velikom broju saobraćajnih udesa"
Sent from my Motorola 8400
Stoji jedno pola godine, mozda i vise :D
Otprilike tamo gdje se završava Zip lajn (na Brajićima) stoji policija, vatrogasci i ambulanta, vidim da izvlače nekog iz provalije, pretpostavljam neko sletio dolje, ali nigdje nije oštećena odbojna greda (na tu poziciju gdje stoje pomenuta vozila), kada sada čitam vijest:
Turska državljanka zadobila je povrede kada je pala sa litice u provaliju duboku 25 metara na Brajićima.
To je "Vijestima" potvrđeno u budvanskom Odjeljenju bezbjednosti.
Prema nezvaničnim informacijama, 27-godišnja djevojka pokušala je da napravi selfi, ali je izgubila ravnotežu i pala u provaliju.
Ona je prebačena u cetinjsku bolnicu iz koje je potom transportovana u Klinički centar Crne Gore (KCCG) u Podgoricu.
izvor: www.vijesti.me
Sent from my Motorola 8400
Na magistralnom putu Nikšić-Vilusi, u mjestu Trubjela, poginuo je mađarski državljanin P.Z.L. (53).
On je upravljao motorom BMW (UOJ436) i za sada, iz neutvrđenih razloga, sletio sa puta i udario u stijenu.
Poginuo je na licu mjesta.
izvor: www.vijesti.me
Sent from my Motorola 8400
Naišla sam u petak na ovaj udes. Užas :( Desio se na tri trake kod Slanog, Kuside. Bilo je mokro, spuštao se i vjerovatno je proklizao i direktno se zabio u stijenu :(
U Sozinu jutros udes i dalje zatvorena. 5 vozila učestvovalo
Juce tenkre sa nekim nabudzenim Seatom pretice cijelom duzinom Sozine, i niko nista.
je li žuti?
Tamni je bio.
Danas kod Kipsa,zamalo mi ubi guma,jedva eskivirah. Tipu iz suprotne trake se otkacila sa prikolice,prelecela ostrvo i nastavila jos stotinak metara.
Svaki komentar je suvišan.
https://www.instagram.com/reel/CttVY...RlODBiNWFlZA==
Neko preletio ivičnjak ? Samo u slučaju da je nekome pozlilo inače bi ih momentalno slao u zatvor, koliko retardiran možeš da budeš jbt...
Meni ovo lici na udar od pozadi.
Na orju luku sletio kombi....
Dal vrućina udari u glavu? Ili smo stvarno i bez nje udareni?
Pod Zutu gredu motociklista preticanjem napravio pometnju, sudarili se auto i manji kamion, nedje oko 1. Manja brzina zbog guzve pa nikom nista
https://adria.tv/vijesti/crna-hronik...-tunela-zecka/
E pa koji su to debili, koji ne umiju u ruke da drze volan pravo 20 min...
https://m.cdm.me/hronika/bar-motocik...ajnoj-nezgodi/
Motociklista kriv 100%, nije gospodja napravila nikakav prekrsaj.
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Je li moguće da ovakvih ludaka ima?
Kako li kazne ovakve?
https://www.instagram.com/reel/CuFbt...RlODBiNWFlZA==
Kazu valjda da je ovo Ljupko Petrovic, vozac Mercedesa.
Prvi snima je kad udara auto a ovaj drugi je valjda kad ga policija juri nakon udesa jer je nastavio da vozi.
Bez alkohola u krvi, ko zna st amu bi.