Jebes GTI, imas GT86, a ako hoces pravo nevrijeme onda Zed.
Printable View
Jebes GTI, imas GT86, a ako hoces pravo nevrijeme onda Zed.
Ne znam odakle ti da je 40 hiljada? Nov u Njemačku nešto preko 22 000.
http://www.autoscout24.de/Details.as...1256&asrc=st|s
Trojka GTI pegla tu dvojicu, da ne pričam što im sedmica čini.
Dacu ti 22k da mi ti dovedes gti-a?
Sent from my Z1
koliko dodje GTI U Rokspeda nov?kad je tdi sedmica 1.6,dsg 22.248e.http://www.roksped.com/vw/files/rs/d...nik%20MY14.pdf
Htio si reci Svicarska? Moj je zivot Svicarska...
Jedno je 22 a drugo 30... Ogromna razlika...
Sent from my Z1
Vidjeh na nekog pasata pozadi kao sto je ovome getei njemu pise 2000 hahahah... Inace je 1,9tdi
Sent from my Z1
Eo i mog GETEIJA :D
http://www.dodaj.rs/f/14/Eo/2rEkVpXb...0046359082.jpg
sta znaci 'LITROVCI' na ovog gola bijelog?
Banujte ovog gore sto sakuplja postove i salje mi fake oglas...
Sent from my Z1
na koliko km se radi veliki servis, u pitanju je pasat b5?
imate li kakve preporuke dje da se uzmu djelovi i dje da se radi servis?
Na vw se to ne radi...on je samo sipaj i vozi:-)
Sa nasim djelovima 60k km
Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
Ako koristis originalne djelove kupljene u Roksped, onda 120-130 000. U Roksped valja uzeti minimum zupcasti, vodenu i natezace zupcastog.
To sigurno izadje duplo skuplje ako ne i vise. A onda je po meni sigurnije kupit ove djelove u obicne radnje i radit veliki servis svakih 60000km. Tako makar ja radim a kazu da mogu cak i do 80000km da se ne mijenjaju.
Послато са LT22i
U najboljem slucaju izadje isto.
A u prosjeku ovi Dayco, Conti i slicni idu po kurcu posle 1000-2000 km i onda slijedi rusfaj.
Stavis origigi i ne razmisljas.
imam nabavku original za vw i audi kaiseve,reno takodje.... svaki je 60 000km pa gore prosao....
mustrerija donijela iz njemacke sve dijelove za servis to sa sve kutijama i pecatima i ovu u roksped rekli ne radimo sa tudjim djelovima i ako su kupljeni u njemackoj kod vw dilera....
Ja prodjoh 60k km i zamjenih drugi set:-) i vec prosao 5k km :-)
Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
Samo da javimo Fabiji +1
http://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.ne...86033776_n.jpg
A u ****.
Da ih upotpunimo.. :)
http://www.dodaj.rs/f/2n/L0/4AI7FFdy/1.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3R/6p/2u2DegTJ/2.jpg
Koliko okvirno kosta r32?
Eo ti ga koliko sam razumio prodaje onaj vlasnik Ateljea na Stari 13 000e . Kao nov, 2008
Il VI r20?
Sent from my C6903 using Tapatalk
bolje onaj s3 sivi na zabjelo uzet ;)
vidjeh jednog plavog V,neki dan bas je dobar.ko nov.:smug:
Plava je dobra ali je zaciganisana sa diodama koje je stavio. Pff
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4