eto ga bmw 1500 tj nova klasa u zagoric
Printable View
eto ga bmw 1500 tj nova klasa u zagoric
Hvala momci na podrsci...
Momak me proziva ima 2'god. ja ga kuliram ali on stalno dje vidi moje Kom. odma on mene proziva..
Nzm. jel' ljubomoran ili sto vec.
Nikom zlo ne'zelim,volio bi svi da voze M7 i da se ima...
Sto cu ja,moji su radili pa zaradili za 20'god. rada,a vidim da bi Jole,da to ja sve stavim na kocku da propanem i da on bude srecan..
Da ostale ne'crnjacim,hvala eto jos jednom na toj potrsci i razumijevanju..
A sto se tice pjesama iz Video.Klipa jeste da je sniman prije godinu/ipo ali eto ja slusam sve zivo.. :)
Mozda kad budem imao 30'god kazem ,, qq sto sam ja prije slusao.. :)
Evo sam izdvojio jedan novi Video,pa neka Jole uziva u njemu.... ;)
Nadam se da ce mu se ovaj put svidjeti pjesma.. :)
<a data-cke-saved-href="http://www.youtube.com/watch?v=RADdkqcSXpM" href="http://www.youtube.com/watch?v=RADdkqcSXpM">http://www.youtube.com/watch?v=RADdkqcSXpM
znaci i mercedes i klip se raspadaju:pmoze proci samo severina
a sta je to M7? :)
Biznismen, jes' zivio u USA?
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa Mercedes se raspada.. HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
Mozda mislis jer nisam vozio preko 160km?
Mozda zbog toga sto nisam htjeo da ga stiskam jer mi se jos zivi... ;)
Bio jesam,a zivio nisam...
Dobro stetni očekuje đir u auto posle ovoga, koliko sam ja čuo hobi mu da se upoznaje sa ljudima koji imaju "brža" kola... ne bi me začudilo da mu je poslao PM da se provozaju i to neđe van grada :P
@biznismen
Momče zdrao bio, što se mene tiče kupio ti tata još tri takva pa i jedan štetnom da daš da se ne guzelja po tuđija kola, mene si upao u oko na prodaju/oglase da na svaki auto koji se prodaje moraš bačit komentar STRUČNI posebno vezano za potrošnju.
Jole, potrosnja ti je sad glavna tema kod nas.
Nemoj samo ti da pocnes kao neki voditelji npr. Vrele Gume ili neki ovlasceni zastupnik VW kad recu auto 3.0 trosi 7l samo nzm. koje to voznje? :)
Kod nas na 200m ti je 15 semafora.. ;)
Pa ja volim kad vidim neke raspravke,da bacim neki strucni komentar,ne kao iskusni vozac,vec kao eto neki mali poznavalac.. ;)
Ko ima imalo mozga osjetio bi ironiju u prvom dijelu mog posta :( jole, tebe cackam zato sto si ti jedan od ovih podgorickih sminkericica sto fataju krugove po centru, a uzimas za pravo da se sprdas s biznismenima :) umjesto da u njemu vidis mladjeg sebe pa ga podrzis :p
Ove ostale degutatne insinuacije necu komentarisat :D
klipovi sa plavnice su genijalni.
http://www.youtube.com/watch?v=9xTAFn0kckM&feature=related
Kakve legende :D
Selovi...
predivno mjesto za burnout, momentalno idem tamo!
kojim autom>? :D
Meganom...
ovo ce biti dobar topic predosjecam :D
Je li to nsx prodao bmw-a ? Nesam upućen. Sve nas je manje sa bmw-ima na ovaj forum :)
Pa kad prodas BMW-a forumasu, ostaje isto :D A on valjda jes' ..
Forumašu nekome ?! Nije valjda CVX prodao (M3 ne sigurno) šumu u Bosnu, fiat-a raspalog, lap top i ona tri mobilna što pradaje evo vijek :D
EDIT: Evo sam sad pročitao oglas za M5, ozbiljni nisam znao da ga je uzeo cvx :)
Ma funkcija vraca EMPET...
Sad ces ti dokazivati njemu a on,vec kao eto neki mali poznavalac.. :wink:
NSX, ako ćeš 530D e39 2002-go, učuvan spolja i unutra top, unutra je kao da nijedna guzica nije sjela u taj sic. Drug mi ga prodaje, ako te intersuje , javni.
sumljam da ce dizelicu posle azdaje uzimati :)
Sent from my iPhone 4 using Tapatalk.
Ushit...overkill.
Trile kupio BMW...pa bilo je vrijem vise:
http://www.pohrani.com/f/3o/bh/I0HC9L5/img3685.jpg
hahahahahahahah inace zadnji kraj mi lici na Alfu...
Prepoznadoh neke od ovih motora da su BMW-ovi pa reko' da okačim odje. Pogledajte sto su redovno servisiranje mašine:
http://acidcow.com/cars/27387-filthi...s-81-pics.html
i moj je tako nagrdjen, nije ni cudo kad przim cevape na njega
http://i67.photobucket.com/albums/h297/trile86/mr10.jpg
a i imam 3 cilindra, masu je to za odrzavanje
http://i67.photobucket.com/albums/h2...5-17104354.jpg
a prosli auto je bio jos gori :(
http://i67.photobucket.com/albums/h2...6/Photo480.jpg
EEEEeeee ovako se odrzava auto(motor).
Acid, i ja imam samo 3 cilindra:
http://img6.imagebanana.com/img/ml9trm6c/engine.jpg