229.Rete Junior parte A i parte B(x2).."original" :D
Printable View
229.Rete Junior parte A i parte B(x2).."original" :D
230.
poklanjam silikon za iphone 4
231.
poklanjam silikon za nexus 3
232.
poklanjam plasticnu zastitu za nexus 3
228. uzimam
230. uzimam
233.
Poklanjam 2 Telefunken zvučnika, dosta su stari ali rade a ne trebaju mi više. Podgorica
Ovako izgledaju: https://forum.cdm.me/showthread.php?...ada&highlight=
uzimam 233.
234. Poklanjam sjediste za biciklo, nidje nije pocijepano, crnosivo, nesto ovog tipa: Poklonjeno Blakkheim
http://www.totalbike.rs/sites/defaul...?itok=59ENfHcc
Pitao je nick Blakkheim moze li da uzme ovo sjediste posto nije premium korisnik i nije mu dozvoljeno da pise na ovom topicu.
233. Onda ja uzimam zvucnike. Doci cu po njih dje reces
235. Poklanjam 10 kupona za 50% popusta prilikom kupovine ulaznice za avanturisticki park.
Cijene bez popusta su:
Djeca (5-8god) - 8e
Mladi (9-13god) - 12e
Odrasli (14+) - 18e
Studenti - 14e
http://www.avanturistickipark.com/index.php/me/
Maximum 2 kupona po osobi.
Dakle prvih 5 osoba dobija po 2 kupona za 50% popusta.
Do kad moraju da se iskoriste kuponi...?
Mislim da je neograniceno, nidje na njih ne pise da traju do tad i tad. Ja sam ih dobio prije par mjeseci. Vlasnik je izuzetno ljubazan a provod ovdje je zagarantovan, i dok prodjes sve staze umoris se kao da si ne znam sta radio, svaki misic ti proradi :) Meni je super bilo tamo i preporucio bih svakome.
Ok računaj me za 2 ondaK... :)
Racunaj onda i mene za 2 kupona.
Uzeo bih i ja 2 kupona ako nije problem.
Rerzervisao bih 2 kupona. Zahvaljujem.
Ok znaci ima jos 2komada.
Moj broj je 068744164 svaki radni dan sam preko puta vektre od 8 do 16h pa od sjutra cu to ponijet sa sobom, kome bude uzgred mozemo se naci ispred lokala and1. Na parking gdje je ulaz u zgradu rtcg.
Послато са LT22i
Nemoj samo ko da te nazove i da ti se predstavi kao sh0ne. Zovem te sjutra pa dje ti vise odgovara, ispred and1 ili preko puta vektre.
ćao, ja sam sh0ne :lol:
235. Rezervisao sam kupone ali s obzirom da nisam u PG i da ne znam kada ću tačno doći, bolje da ih prepustim nekome. Dakle, još 2 kupona su slobodna.
Poklanjam viskije tipa John player special i slicne. Ne mogu se sad tacno sjetit kako se zovu :) ima neki Royal cini mi se....
Imam jedno 6-7 boca.
Ako ima neko da ih zeli neka javi :)