dobro, hvala, ispraticu i to, mada sumnjam da ce moci kad nije moglo preko Mac-a.
Printable View
dobro, hvala, ispraticu i to, mada sumnjam da ce moci kad nije moglo preko Mac-a.
Odradih JB na i4, sad cu malo da ga testiram s aplikacijama pa javljam utiske...
meni prvenstveno jb treba zbog unlocka tako da cu sacekati sa jb dok ne izadje unlock za 3g pa kad izadje, do tad ce valjda limerain zakrpiti tj ubaciti update i za 3g posto ga trenutno nema. a redsnow kako citam po netu kazu da je previse bagovit tj nestabilan tako da nema razloga za zurbu.
Sve radi kako treba evo vec 3 sata testiram raznim aplikacijama :) Tako da slobodno mozete odraditi ovaj jb. Uostalom u slucaju bilo kakvog problema odradite restore ;)
a dobro kralju, ka da svi imamo Iphone 4 :roll:
Odradjeno i na mom ipad~u 3.2.2 ... Preko beta 4 rc1 ...:)
a brao kralju ko da mi svi imamo ipad...
Aa brao tebi kako si lijep : p
evo ti poseban topic za Iphone 4 kralju.
inace, ne znam sto se ljutis, spamova si ovdje par puta oko tog JB za kojeg i moja baba zna da radi na cetvorku.
chek koliko sam shvatio , za sad je samo odradjen Jailbreak ili moze i unlock
samo jailbreak, unlock nista, cak se pretpostavlja da ga nece ni bit dok ne izadje 4.2
Nema razloga da se odlaze unlock za 4.2 ...dev team vec radi na novom Pwnage Tool-u a Iphone 4 moze vec da se unlockuje ko ima prethodno 01.59.00 bb
Evo odradih JB na iPhone4 4.1, skinuh 2-3 krekovane app sa installous u jutros mucak. API is unaviable. Radi li kome ovo cudo ?
jesi odradio jb s betom4?
koji ti je Baseband na ip4?? da li si probao ultrasn0w i da vidis moze li unlock za sve mreze ?
napokon jebeno dobre vijesti za nas smrtnike (3g)
Quote:
GOOD NEWS EVERYONE said...
Sherif Hasim, an iPhone Hacking expect has announced on Twitter that he has found a new exploitable baseband crash and he succeeded on 1st step on both sides. That means the Ultrasn0w tool is coming soon to unlock the basebands 5.14.02 and 2.10.04 on iOS 4.1 and iOS 4.2.
UNLOCKING COMING SOON FOR IPHONE 3G - FIRMWARE 4.1 :D CANT WAIT
COMING SOON a ccccccccccccc
Ima li nesto od onoga 4.0.1 ili 4.0.2 za ovog mog napacenog 3g ubazdje mi se na ovaj 3.1.2. ??? :D :D
IMas ovdje sve samo provjeri prvo koji ti je baseband jer ne mogu svi da se otkljucaju:
http://www.limerain.com/
Meni je 4.0.1 na 3g i ne bih ga mijenjao...
A imao sam 4.0 tu me ludilo vatalo dok sam ga imao koci pa to nije zdravo...
Cujem da taj 4.0.1 hvale , inace 05.13.04 mi je baseband.
Uzmi TinyUmbrella i backupuj SHSH za 4.1 i cekaj unlock ....
Ima li neko problema sa wirelessom? Ja kuci ne mogu nikakav update da odradim niti bilo sta da skinem.. Ni na youtube nece. Jedino mogu stranice da otvaram.. Dok preko drugog rutera mogu sve sta hocu...
Mislim da nije do rutera jer mi comp radi normlno.. Aj ako je neko slican problem imao neka kaze..
Radi odlicno