što ne bi mogao signature sadržavati more than 200 characters ?
Printable View
što ne bi mogao signature sadržavati more than 200 characters ?
Vjerovatno zbog toga sto bi neko poslije pitao a zasto nije 201 nego bas 200
Zbilja se ti nadje kao osoba koja ne chatuje :D
ubuduce ces obratiti paznju na recnik, jer ne mozes da vrijedjas nikog niti da govoris da je ovakav ili onakav, jer to nikome nije dozvoljeno
na temi evrolige u kosarci vodi se politicka rasprava---
^ pa u svakom sportu ima politike :D :p
Čudne se stvari dešavaju ovdje. Evo sad ustadoh i vidim nestade mi tema što sinoć otvorih 'Stepski vukovi'. Moderatori? Logično objašnjenje?
jbt. ovdje čovjek ne može normalo izraziti svoje mišljenje a da ga moderator sa opsesivno kompulsivnim poremećajem ne prepozna kao prijetnju njegovom svijetu političko-nacionalne savršenosti. :cool:
zizek ti nije ravan
Ko od vas uređuje glavni CdM sajt??
Quote:
PA je li moguće da ste pustili ovaj komentar na ovakvu vijest???!!!!
9 Apr 2010. 15:26
Tadić u Jasenovcu
Pošalji vijest http://www.cafemontenegro.com/images/mail.png | Proslijedi
Predsjednik Srbije Boris Tadić prisustvovaće, u nedjelju, komemorativnom skupu povodom 65 godina od proboja logoraša u Jasenovcu.
Na parastosu u Donjoj Gradini kod Kozarske Dubice, gdje će biti održan pomen žrtvama ustaškog zločina u jasenovačkom logoru, prisustvovaće i član Predsjedništva BiH iz Republike Srpske Nebojša Radmanović, prenose beogradski mediji.
Poslije parastosa i pomena žrtvama, Radmanović će održati besjedu i položiti vijenac na spomen obilježje u Donjoj Gradini.
Komentari (1)Postavi komentar|Pravila
1. CRNOGORAC ZAKLETI: 09 Apr 2010. | 15:35
Poz od Luburića ;-)
mozda ne znaju ko je to ?
mozda su mislili neko mjesto ili tako nesto...
A mozda su u sumu.
Pa iskreno se nadam da nije on.....mnogo bi bilo....
Inace ovdje nema urednika CDM-a
Dakle, obrisana mi je tema prije par dana, kontaktirao sa moderatora tog PDF-a Igija, nije se udostojio da mi odgovori. Onda sam poslao mejl Goranu, takodje je i on ponovio postupak prethodnika, onda sam kontaktirao i DIDIja, koji je za divno čudo odgovorio(doduše nije rekao da će pogledati, ali se valjda to podrazumijevalo).Ali evo ništa cio dan. Jesam li ja ovdje lud?
Jesi sto pitas uopste...
Pušti priču..:)
Komplet tema je obrisana, a nije bilo nikakvih odstupanja od ikakvih pravila, i normalna je bila priča. Apsolutno ne vidim nikakav razlog za ono što je uradjeno. Ali izgleda da se ni objašnjenje ne može dobiti.
sta mislite o tome da odvojite razlicite kategorije oglasa, auta, nekretnine itd...mozda bi bolje bilo i sve preglednije a ne sve onako na gomilu...