Originally Posted by
technus
U Njemačku su poljoprivredni krediti tipa 1%, sve mašinski se radi, oni i brda kose na onu kosačicu što sjediš na nju.
Kad prolaziš Francuskom (nacionalom jel te, jer je autoput skup :) ), koja su to prostranstav njiva, zasada, ne možeš golim okom ufatit.
Ljepota nacionalom je u pejzažu, koliko Francuzi imaju spomenika borcima i groblja istih, ima ček i nekih naših imena i prezimena što su ginuli tamo, pogotovo u WW1, na Verdenu, koliko su ih Njemci masakrirali
Dok u Njemačku nema jednoga da ja vidjeh (mada se nemaju čime pofalit odista), e ima ustvari u sred Berlina, na 200m od Budenstaga, palim ruskin borcima, nek' @beatnological potvrdi.
No, šta je ono bila tema :joy: