http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/k...-canada-11.png
Printable View
Mojim novogodišnjim odlukama mjesto je, čini se, samo na papiru. Kako stoje stvari od realizacije nema ništa, jer je ispalo da sam većinu uspio prekršiti već prvog dana. :D
Realizaciju novogodisnjih rezolucija pocinjem za 3 nedelje. Sve pare spiskah na avio karte, hostele i starbaks.
Sent from my GT-I9190 using Tapatalk
"Naučio sam, da tako kažem, živjeti s mišlju da nikada neću naći mir i sreću. Ali još uvijek ću sve od sebe dati između ta dva trenutka."
Albert Camus (7.11.1913. - 4.1.1960.)
Sve se nešto tripujem da je danas petak..
tresnuo je pi*dom od ledinu :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
Od kad sam stavio svoju sliku na facebook dnevno gubim po 50 prijatelja.
http://i41.tinypic.com/2qsyro1.jpg
Edit:
Oops..! Bilo je namjenjeno za onaj topic đe se smiju nešto.
http://www.youtube.com/watch?v=p6HdNc7AYlo
aaaaaie aaa mwanaaaaaaaaaa
Toliko je vol'o rujno vino da pije da ništa Šarcu dav'o nije...
što bi bilo lijepo da izgubim mobilni do preko$utra...da se ne oduševljavam: 'Da imaš telo k'o bilder bodi, na Lotou sedmicu ubodi, Hristos se rodi!' i sličnim...
zasto ljudi ne mogu da prihvate istinu, nece da priznaju da ih boli nego jos nalaze hiljadu razloga za opravdanje ne/cinjenja? sto je to lakse zivjeti u nekakvim bajkama koje sluze za opravdanje nego stavit jednom tacku tako je i kraj!
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
- Nek vi je nazdravlje Badnje veče...
http://www.youtube.com/watch?v=69KJuGdzUc4