http://www.youtube.com/watch?v=nPvuNsRccVw
http://www.catgifs.org/wp-content/up...d_cat_gifs.gif
Printable View
Ono kad ispit položiš.. :D
'...Svaka travka u spokoju,
traži makar radost svoju,
a od mene ona bježi daleko, daleko...'
http://www.youtube.com/watch?v=gzJY8aKHoOs
"Tri reči koje sumiraju moj život su Luj Viton, pornići i crkva. To je zato što mnogo gledam porniće, nakon toga idem u crkvu da se molim za oproštaj grehova. Kad idem u crkvu uvek na sebi imam Luj Viton."
Kanye West
Znaš li kako ćeš najlakše primetiti da je sirotinja ušla u narod? - govorila je Megi.
Pre svega, po cipelama! Sve drugo se nekako skrpi i sakrije, za sve drugo se čovek nekako snađe... ali cipele!
Cipele kad se ne kupuju, to se vidi...
-Dje ćeš za novu?
-Na Mars..
Ko je Mila Kovač?
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...MfPwwSLWyU344A
Dobro jutro...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ubiću nekog daaanaaaas!
Osjećaj kad izađem sa konzilijuma i vidim natrpanu gužvu od 150 starih i bolesnih ljudi koji čekaju red i gladno i zavidno me gledaju, a ja:
http://www.youtube.com/watch?v=5MO_YCYDTjc
Mila Viki?
Aaaand here we go again...
Miki Vila?
Dobio 10ku iz Engleskog i 25e u plusu na rulet! :D