You must spread..
Printable View
You must spread..
''Sad će naš operater da pokuša da poveća protok''
http://i.imgur.com/UIDOULq.gif
Now.. Zašto sam uradila sve što sam uradila?
Da bih isproducirala da zhaka dodje na čelo firme.
Kao što sam isproducirala Marka Miloševića da dobije stipendiju na Atlasu.
Kao što sam isproducirala Marka Milačića da igra lošeg policajca.
Mislim da je od mene dovoljno.
I da, nikad u životu nisam bila zaljubljena.
Nikakva steta, Rakel. :-)
hahahahahaha kakva te muka zaobisla [emoji23]
Samo lagano Raq, ne zhurish nidje...
Sent from tapatalk
I imam dvije različite strane lica. Jedna mi je muška, jedna ženska. No one can fool me.
a ništa ti to pomoći neće kad te sastavi :mrgreen:
za brata zedda
https://www.youtube.com/watch?v=LkN3Dl1WHDA
Puštam bradu, mijenjam lični opis. Da vidim koliko ću izdržat.
svaka zena mora da ima muskarca u sebi [emoji23]
goozi, dobro je kad se i to naući.
You must spread some Reputation around before giving it to donni_brasko again.
Dje ces? :(
'Indijka ima pet muževa - udata za petoricu braće!'
Kontam da je ovo indijska Snežana...
Zaspah.
Ljepša polovina je uvijek i oduvijek imala ugrađen hipersenzitivni senzor za detekciju pogleda svoje jače polovine ka kakvoj šemskoj oblini u trećem licu...
I onda ja vratim glavu u prvobitni položaj i susretnem se sa pogledom za koga je Meduzin uspavanka za laku noć. Ovaj pogled ne pretvara u kamen, nego u pepeo.
I ovaj Xerxes zakazao, odavno nema kilometarskih postova.
Bem ti, neko čudno vrijeme dolazi.
http://www.cigarettespedia.com/image...0_h_greece.jpg
Smokers die younger.
Ovo mi je jako...
Ide na print screen....
https://www.youtube.com/watch?v=AWpsOqh8q0M
Poslato sa tranje
svrbio me lijevi dlan za nešto sitno
Što volim zimu :)
E pa.. dosta smo se zajebavali.
E pa jesmo, da znaš... :)
Kako su u isto vrijeme tuzni i genijalno srecni filmovi Robina Vilijamsa... Svaki mi se put srce stegne
"37% stanovnika Njujorka nije rođeno u tom gradu."
Uzimaju poslove Staronjujorčanima, guše ih. :(