Ja sam, veli, metalac.
A ne, no delimano.
Printable View
Ja sam, veli, metalac.
A ne, no delimano.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cb42b67a17.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Obladi oblada, ojdi mi ga dojdi mi ga, o dirla da dirlada da, dikli dikli-fa fa fa.
Paštašuta je, veli, pašta sa pršutom.
Popovi idu u kadionicu
Protiv prejakog seksualnog nagona su, veli, dobre anti-yebi pilule.
I ove, veli, čaše OKO stola, drugovi dajte njoj.
Što, da ih opere?
Metalika bez drške.
"Nema dana kad ne mrkne."
Stara crnogorska posrovica
"Ne treba trcati pred gudru"
Aca Lukas
Ti za kuhrac nisi rođena.
Neki to vole kruće
Više, veli, držim telefon, no kuhrac u ruke.
"Pod Ostrog se ide bos, ostruganih peta."
Sveti Vasilije
Prije 100 godina su u austrougarskoj postojali otvori za puškarice
Zlo koliko je dobro
Nemojte više patiti!
Pomažem muškarcima koji imaju problem sa preuranjenom ejakulacijom. Javite se na mail za savjete.
Nik Đeljošaj, Tuzi.
Veli, Aca Lukas stoji ko zapeta njuška
"Imam strasno brz metabolizam"
Isidora Izjelica
Bolje biti Pivljan nego iz Plav
Momir Bulatovic je bio brka pravde
"Ljaljo you"
Boris Bogdanović
Što si stariji sve ti lakse "pada" ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Veli, mogla bi ga malo izgooglat
Otkako su Rusi napali u Ukrajinu, u Crnoj Gori je sve Ukr'
Koha Javore, Koha Ditore, Oj Javore Zelen Bore!
Nije stvorio onaj ko je mnogo imao, nego onaj ko je mnogo klepio!
I ovca pravo na fuk ima.
"Bolje ku.rac u šaci, nego pi.čka na tuškoj pjaci."
Drka Đonaj
Treba Vam, veli, Kurasan Forte.
Svinjski, veli, filč.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7341a5d042.jpg
Veli, u HN iduce godine pjevaju "Happy GrkDay"
Ko skvirta, ne skita
Pinoče je, veli, bio mali Pinokijov.
Kad kuhrac kod pihčke izgubi povjerenje, nikad ga više ne prima.
Domovina se brani laptopom.