bas extra, sada ce mo da slusamo malo muziku pa od 23 sata ide snimak...
Printable View
bas extra, sada ce mo da slusamo malo muziku pa od 23 sata ide snimak...
Mater im aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne vjerujem ovo.Denxho ako te zanima radio prenos daju na radio crna gora na stream preko njihovog sajta.
Varvari jer Fapovci jos usli nisu.Kakvi su to debili ne mogu pustiti ni himna da prodje..;.
uu nocas je to? ima li karata da se kupi, ispratio bih drugo poluvrijeme.... ovamo na fb gledam neko ****** od najave i pise 25.05 finale
Besplatan ulaz. Penal za Podgoricane
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
a kakav im je radio prenos, kakve emocije jaoooo kao da je 5 kazastanska liga a ne finale kupa
Prelos sut po meni. Inace, ni tv snimak nije puno bolji
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Je li moguce da pjevaju za vrijeme himne.. O.o
Nikakav sut.
Kakav teren. Kakav antifudbal.
Sve sami cetnici:lolblue:
makse, jedva izvukoh živu glavu iz bg'a. hostel tj sobu sam dijelio sa grobarima iz cg... :lolblue::lolblue:
inace, jos je ziv golman Buducnosti, da je drugacije uzrok bi bila friendly fire
Ovaj Agovic tacno priziva baklje :)
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
aqhahahaha to Sofro: "Agovic zrtva u prvom i drugom poluvremenu" :D Greote, mora se plasit cak i svojih navijaca.
Ljuljanović je mnogo bolji golman od njega.
Je li realno sta radi Mugosa :D
xaxaxaax ovaj Sofro je pukao dopisuje se porukama sa igracima iz nase lige dok prenosi mec :D
xaxaxaxaxa kakav imbecil
Kakvi su ovo SMSovi :)
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Cujem li ja ovo "mugi odlazi" xaxa
Konacno se izgleda skupilo madu za to :D xaxa
Evo frke... :D
Kakva pljacka.
Kakva je to tuca aaaaaaaaaa ***** ti radio prenos:D
Kakva seljacina jel moguce ovo xaxaxa qq
Kakvo ciganisanje na zapadu,sve ih zapalit i puštit da se pobiju stoka
A nisam u CG jebenu a ta ***** ne daju na RTCG sat sve im *****.
Nije sad ispao uopste. I treba ovako.
Ima li smjesnije lige na svijet xaxaxa
Treba da pusti ove lunje Podgoricke da ih biju dolje.
Ahahahahahha lagano promijeni odluku... Šta radi Ranja ahahahahahhahahahahahaha...
Sprdate li se da je promijenjena odluka.Pa to je jos veca sramota no ako je dosudjen nepostojeci penal ahahhaahahah kakav cirkus
Ahahahahahha i ladno čoek mora na radio da sluša... :mrgreen:
I od svih koji su se zalijecali prema njemu iskljucio rezervnog igraca i trenera koji je sprijecio da mu glavu okinu :D
ahahahahha da li je penal, goool ahahahaha da ga je dosudio... ahahahahhah kakva utakmica, kakav show!~+10min sudska
edit ili da ga nije dosudio, vjerovatno bi sjever... Ne bih ni da pomislim :D No sreca za sve, i igrace i sudije, i navijace i "zapadne", postignut go :D
Ovo ima neke veze sa Sabrijom...
Eto tako sad im treba uzet taj pehar i razbit im ga o glavi jadovima.
Ahahahahahahahah kakav teren, liježe ih Mugoša ka Mesi... :D