ovo ti je mini usb klasicni ? ne ?
Printable View
ovo ti je mini usb klasicni ? ne ?
5 pinova imam na uredjaju tako da ispada da mi treba 5 Pin Data Cable
http://img.alibaba.com/wsphoto/v0/46...pter-MaleM.jpg
Attachment 74431
Zna li ko gdje bi mogao kupiti ovaj kabal ne punjac, vec samo taj dio sto se ukljucuje u adapater i u laptop ?
Ima li ko kakvu ati graficku neispravnu?
Možeš naći u Tagor
imaš da kupiš i adapter bez kabla
http://www.prlog.org/11477308-usb-fe...le-adapter.jpg
imate li kakav dobar tutorial za klokovanje procesora. Core2Duo 1.8 bih bacio na 2.0-2.2 (ako moze) :). samo da probam pa bih vjerovatno vratio na staro.
Evo moze ovaj http://forum.benchmark.rs/showthread.php?155925-HowTo-Overklokovanje-Intel-Procesora-Intel-Core-2-Core-2-Quad-Core-2-Extreme
[COLOR=#fafafa !important]http://www.google.com/uds/css/small-logo.png
[/COLOR]
Crkao mi je USB receiver od bezicnog dzojstika >speedlink strike fx<.
Interesuje me moze li se iskoristit usb receiver od nekog drugog uredjaja tipa mis\tastatura umjesto ovog sto je riknuo?
Ili mogu jednostavno da se pockem u dzojstik? :)
Sent from my MotoA953 using Tapatalk
Teoretski mozes, ali je problem nac frekvenciju i kanal na kom ti radi dzojstik i frekvenciju i kanal na kom ti radi tastatura/mis i njihovi risiveri. Ako to nadjes trebas nac nacin da promjenis frekvenciju i kanal na jednom od uredjaja(dzojsti ili risiver), ako ne rade na istim.
Teoretski ljubav lepo zvuci..
[COLOR=#fafafa !important]http://www.google.com/uds/css/small-logo.png
[/COLOR]
Znaci da ga dam kucku da ga udrobi onda :)
Hvala na pojasnjenju
Sent from my MotoA953 using Tapatalk
Ima. Kupis 2500K i samo izaberes koliko ces da ti je kloknut CPU.
To je E4300 sa FSB od 800 iliti u BIOS-u ti pise 200. Za taj OC vjerujem da ti treba samo da povecas FSB na 240-250 uz malo dodatog FSB napona. Ako nece tako, posto te zanima samo probe radi, povecas lagano napon za CPU, FSB i memoriju, dok ne proradi. Ovo je samo za probu a za neki ozbiljniji OC morao bi se posvetiti makar nekoliko sati tome.
Koje napajanje preporucujete izmedju 600-750W a da se moze nac u PG?
Treba mi pomoc oko zvucnika. Cas rade, cas ne rade. U pitanju su 5.1 zvucnici. Sve je dobro prikaceno i namjesteno...a desava se da odjednom prekinu sa radom, i onda dodje zvuk posle Bog zna kojeg vremena. Ja ih gasim i palim, namjestam tamo u sound settings, svasta nesto probavam ali nista. Ne znam sta bi moglo biti. Moze li mozda do nekih update-a, jer nisam update komp odavno ?
reinstaliraj driver zvucne kartice
Imam problemčić: Svijetla tačkica na monitoru
Nije primjetna na crnoj i plavoj podlozi.
Da li je u pitanju zaglavljeni pixel ili nešto drugo?
Zaglavljen pixel bi trebao da se vidi na svakoj podlozi.
Gdje mogu naći ovo i po kojoj cijeni?
Gdje mogu naći USB DVB-T prijemnik?
http://www.awd-it.co.uk/images/detai...244AGPK_xl.jpg
Imaš da nađeš USB-TV gdje god hoćeš, ali ne toliki već veličine eksternog HDD-a
Nije bio DRZAK ili ZEBAVAJUĆI TON već ZAČUĐENI
Kul, ubuduce samo malo izmijeni font (ne preporucujem CAPS LOCK i 186756478 uzvicnika). Mozda tad adekvatno protumacim.
Smijem li da boldujem riječi koje želim da naglasim ?
ne radi mi kamera na lap top, ne znam koji joj je đavo... Koliko bi me kostalo da se to popravi posto mi je garancija istekla davno... :S
Ako je hardverski problem probaj da nađeš nešto slično na net tj od nekog laptopa slične serije
problem je sto ja ne mogu naći nikakvu ikonicu od nje da je pokrenem................................. moracu na servis def jer ne znam sto je ovo...
Probaj a instaliraš Skype i vidiš da li je "vidi"
Slomih jedan pin na procesoru, ali komp i dalje radi. Rizik?
ne vidi skype...
http://www.technomarket.me/product_d...ct_id=09038776
Ovo?
Je li radila pa je prestala odjednom daradi, ili poslije nove instalacije ne radi?
kao da ne postoji... nikad mi nije radila... sad mi nesto treba pa nmg da je koristim...