Kakva igra?
Pa to znaju i klinje koje idu u I razred.
Case, potvrdi.
Printable View
Kakva igra?
Pa to znaju i klinje koje idu u I razred.
Case, potvrdi.
Potvrda.
Renoov menjac je bas dobar, al za traktore i slicne sprave.
Ovi dvojica misle da su svi manualci isti hahahhaha
Postoje neki koji mogu brzo da saltaju, i neki koji ne mogu, pcelice.
Dok recimo manuelni u Celicu GTS je brz i precizan, i CTR ima brz mjenjac, dok recimo Golf IV i svi drugi modeli VW-a (Bora, Octavia.....) imaju prespore mjenjace, onda Pugovi, onda Renolasi...Jesus.
Renoovi se drmaju kad das gas hahahhaha koma ka da ti je duh u auto
Mos' mislit koliko je dobar VI GTI...
Odavno nisam vozio tako dobro podesen kompakt. Uopste se ne naginje, i nije tezak za vozit.
Jedino onaj sistem (el. sperrendiff) je koma, previse koci. Auto trazi proper LSD jer zna da gubi trakciju drugom na WOT kad ti nije volan u centru.
Volan je brz i precizan, i tvrd. Imas osjecaj da nema servo (kad vozis). Tesko postize radnu temperaturu (ne, nisam ga gazio hladnog).
ovamo pise da je mazda 3 mps isto 27 000 eura
http://www.mazda.de/showroom/mazda3/Mazda3-MPS/specs/
JC strikes again
Kakva Mazda ljudi ne sprdajte se!
Uvijek bi prije uzeo Mazdu nego Gnoja.
ja bih prije uzeo jedan dobar ford mustang ili neku dobru calibru turbo sa zmajem preko cijelog auta
Pojasni vrijednost?
CaseLogic, sad bi covjek rekao da se ti razumijes u auta...? griju li ti se kocnice i dalje dok stojis na semafore?
GTI je nje*ra, TopGear test je bio da je golf 1 GTI bio brzi od golf 4 GTI :)
smijesno
ponavljam: za te pare bi uzeo nesto drugo a ne GTI...
pretprosle godine zamalo da odem da kupim G.5 GTI..al sam se predomislio i stavio 20soma na banku pa ide kamata i malo se dodaje pa stancic neki da pane...toliko sam se bio napalio na to auto to je bilo nemoguce (ka malo dijete kad vidi na vrh police neku igracku od metar ipo pa je sanja (: ) kasnije sam odlucio i kupio jedan polovni za skoro 5k i ostatak na pocinak.
sa ovim ocu da kazem, da volim da vidim lijepog, a pogotovo da cujem GTI..ali sad malo bolje kad razmislim, pogrijesio bih da sam ga uzeo...
e ne znam sto da vam kazem,ali ja bi volio da vozim gti. prije no mazdu 3,megana,a za fokusa nisam siguran.
i ja isto ali opet ocu da kazem postoji bolji nacin da se potrosi 25-7k na auto (ili na bilo sto drugo).
ako imas auto i oces nesto iz te klase, imas para, neces pogrijesiti ako ga uzmes.
nemas auto, imas te pare, budala si ako kupis gti..
pozz..
megan 250 i kraj
Jesi li ga vozio?
Ma ne znam ja, Foki ST, Megane RS i td...znas?
Daj da vidimo lap times na Ringu...
koje vrijeme ima 528ia na ringu?
Fabia kad budeš konkurentan javi se!
a dje auto bild nadje.
http://img714.imageshack.us/img714/7002/17042011135.jpg Uploaded with ImageShack.us[/IMG][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3492/17042011134.jpg Uploaded with ImageShack.us[/IMG][IMG]
hahahah megan 2+ a leon 4 kako ih nije stid!
ovako,sto se tice,zavrsne obrade,kvaliteta izrade unutrasnjosti,materijala od kojih je radjeno,mk6 je def ispred megana,dovoljno je otvoriti i zatvoriti vrata na mk6 i sve je jasno!!
a sto se tice,motora,vjesanja,stvari koje imaju veze sa stazom,(jer ta auta su i napravljana u neku ruku za LAP times) ubjedljuvo je reno ispred mk6!!
pod1: mk5 gti je ipak meni za u rangu clia r27,a ni primac tadasnjem 225 ili r26 meganu
pod2: mk6 gti jeste brzi od klija,al smijesan za megan 250
moje misljenje,ako grijesim ispravite :P
taj auto ne ide po ringu, ustvari moze da predje pola ringa za 2 dana, 3 sata i 28 minuta, a onda stane
NHF Fabia :* https://forum.cdm.me/images/smilies/devil.gif