http://www.t-mobile.me/iphone/
T-Mobile ima u ponudi od modela 3G, pa sada i 3GS. Mislim da je uz Smart 15, 3G8-399, a 3GS32-509 eur. Za detaljne cijene kod smart paketa pozovi 1500, jer to nema na site-u.
Printable View
http://www.t-mobile.me/iphone/
T-Mobile ima u ponudi od modela 3G, pa sada i 3GS. Mislim da je uz Smart 15, 3G8-399, a 3GS32-509 eur. Za detaljne cijene kod smart paketa pozovi 1500, jer to nema na site-u.
Bugi gledam na e-bay da ga uzmem pa koju ponudu uvatim da valja to mi je. Hvala ti na savjetima (Stivi) mislim da cu ga uzeti. Samo ima li ko kakvu preporuku da da' posto su to usa telefoni, pa pitam iz razloga prostog mogu li ga dekodirati i tako te zaebancije koje se rade da bi mogao telefon da radi na nasim prostorima?
Naravno da bi...
pazi imash dvije vrste, imash SimFree i imash takozvani kodirani (kao npr. kod nas ovi sto su sa T-Mobile) , ovi simfree mogu da se koriste na bilo koju mrezu bez ikakvih zezalica dok ovi kodirani moraju da se jailbreakuju i instalira redsn0w ili jellowsn0w (ali je fora sto ako je instaliran sad ovaj zanji software 3.0.1 josh uvijek ne moze da se otkljuca softerski nego mora sa onim uni sim karticama , dok ako je 3.0 mozes lagano da ga otkljucas i koristis)
tako da kad ga kupujesh vazno ti je da znash koji je u pitanju SimFree ili zakljucani
ako je simfree josh bolje a ako je zakljucani onda ne smije biti instalirana na njega novija verzija softwera od 3.0 da bi normalno mogao da ga otkljucas
Dobro i to nece dugo biti tako, jer dok njemu stigne telefon, ovi ce razbiti i 3.0.1
3.0.1 vec moze da se otkljuca. Baseband je isti kao na 3.0.
True, true :)
Eto, telefon jos nije krenuo, a vec je razbijen 3.0.1
mada taj 3.0.1 ne donosi nista novo osim fix za msg (koji ce se pojaviti brzo na cydiji) , nove stvarcice i poboljsanja se ocekuju u novoj verziji 3.1 koja se ocekuje krajem mjeseca eventualno pocetak sept. i sa njom ce biti updateovan baseband
sale,imate li u planu da prodajete iPhone 3Gs od 16gb?
Za sada ne.
Nemam tu informaciju, pitaj T-Mobile
update: Eto i informacije iz TMO :)
Evo i jedne novosti za one koji nisu znali http://www.iphone-srbija.com/iblog/1...cija-za-iphone
iGO My Way - Prva prava GPS navigacija :D
ja sam skinuo sa www.appulo.us iz tri dijela 1.4gb komplet program i cijela evropa je podrzana i radi ok :D
http://appulo.us/appdb/?page=viewapp&id=10318
58558 2009-08-05 06:27:23 Néo.Z IPA 2shared.com 58559 2009-08-05 06:27:23 Néo.Z IPA 2shared.com 58560 2009-08-05 06:27:23 Néo.Z IPA 2shared.com
ovo je pas za rar datoteku jer na appulo ne pishe pass pa sam se ja malo ubijao trazeci i na kraj ga nashao :D
Password: BG_iPhone
Ako je skinem na racunar, kako se prebacuje na iPhone? Ja sa appulo skidam direktno na tel., a ovo nikad nisam radio...
Probam pa javljam!
Nece da se sync... Odradi sync svih ostalih aplikacija ali ove nece...
Imam 3.5Gb slobodno pa to nije problem...
Isti slucaj... Prijavi neku gresku na kraju sync aplikacija konkretno na Igo..
Meni ni ne prijavi gresku.. Obavi sync, ali ove aplikacije nema u iPhone... Vidim po slobodnom prostoru, a i po brzini odradjivanja sync-a da nije ni pokusao...
Kod me je cist iphone nije otkljucavan znaci sim free nije nista prepravljano bla bla fabricko sve moze li ovo kod mene posto je crekovano?
kad pokrenes aplikaciju otvori li ti se iTunes , ako otvori idi samo na zadnju stavku(applications) kad ti prepozna tel. i nadji ga na listi programa i strikiraj (mada bi trebao kad ga prvi put ubacas da ga sam odmah oznaci)
pomenuo si da na tel. imash instaliran appulo instaler pa predpostavljam da imash instaliran patch za crackovane apps
ps. ne pravi ti problem slobodan prostor jer i meni je bilo mozda 2.5-3gb slobodno
tebi ne moze , jer ti mora biti instaliran patch za creckovane aplikacije , a da bi ga instalirao morash da odradish jailbreak i da ga instal iz cydie
evo nadjoh sad slike ( jer nisam sad kuci pa ne mogu odraditi screenshoot :D )
kad pokrenesh aplikaciju treba da ti se pojavi ovako
http://farm4.static.flickr.com/3155/...8dbc3cf9d7.jpg
a onda prebacis na svoj iPhone i na applications , tu strikirash aplikaciju i onda na kraj apply
http://technestreport.com/blog/wp-co...ps_current.jpg
znaces odmah je li uspjelo jer prebacanje aplikacije malo potraje , pa ako brzo zavrshi onda nije prebacio ...
Nece ni meni da uradi sync, ima je i u listi i strikirana je ali kao da je itunes ignorise ... :confused:
e svasta
na tel. imate instaliran patch za krekovane app , iTunes 8.2.1.6
skinete sva tri dijela programa , Extract file , dupli klik na fajl , kroz iTunes instal i to je to ( idite na ovo apps i odradite apply ili sync )
Requires iPhone OS 3.0 or later ?
Dodjite da se druzimo na http://iphone-crnagora.forums-free.com
iPhone 16gb S u T-com?
Nema u T-Com, ali ni u T-Mobile, za sada :)
evo izasao 3.1 , chuh da se ubrzo ocekuje jailbreak i unlock, nadam se da je info tacna :D
Drugari, sa kojim tacno podesavanjima da podesim mms na 069, meni po ovima koja ste stavljali ne radi... Moze li screenshot neki?
Na swirly mms mi radi al mi je mrzan...
Ocu da kupim nov Iphone 3G 8Gb, pa me interesuje u kojoj radnji u Pg ili na primorju ga je najbolje kupiti, naravno tu negde do 420 jevreja.
485 eur u T-Shopu za prepaid korisnike (u naredna tri mjeseca dobijas po 5 eur na racunu) ili 589 eur u slobodnoj prodaji. Preporucujem da ga uzmes uz neki smart ili jos bolje uz i paket, zbog njegove gladi za Internetom :)
www.t-mobile.me/iphone
Ma u redu je to, ali ja sam promonte...
jeste ali skidash one glupe besplatne aplikacije( ima normalno i finih ) , ali prava stvar je tek kad se odradi jailbreak i mipatch i onda odesh na www.appulo.us i skidash krekovane aplikacije koje se inache placaju na iTunes , a naravno ima ih koliko hoces
Ima li kakvo rijesenje za unlock 3G modela sa bootloaderom 5.09?
Nesto kao turbo sim i sl. U njemu je 3.1 i na zalost ne moze biti koriste kao phone.
Ima li sanse?
Thx!
Trebalo bi da moze sa tim nekim chipovima koji se stave na SIM karticu i koji varaju telefon da je unutra AT&T kartica. Pitaj Bojana (Rhamses) ima li koju za prodaju.