Haha, u izgradnji je, 1 kabl se neće viđet bukvalno :)
Sent from my P10+ using Tapatalk
Printable View
Haha, u izgradnji je, 1 kabl se neće viđet bukvalno :)
Sent from my P10+ using Tapatalk
Što znam, nisam ja mnogo imao ovdje prostora za eksperimentisanje, a i volim moderniji stil + minimalizam totalni bez mnogo stvari. U fazi je renoviranja, biće to na kraju skockano kako treba, što se tiče drveta šank sam odradio hrastovom punom pločom mada nisam zadovoljan na kraju kako se sve to uklopilo pa ću nešto činjet, muka sa renoviranjem, 3 puta je teže no gradit iznova :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e31ee1e14d.jpg
Sent from my P10+ using Tapatalk
E ovo mi se dopada, koja je sirina?
Koliko je kostalo?
Je li mogao da podigne uticnice?
Dosadjujem znam
Kamen je otprilike oko 4.5m2 x 35e + 10e po m2 za ruke
Utičnice ti možeš đe oćeš, ovo je gipsani zid iza, iza TV-a je još 3 utičnice.
Sent from my P10+ using Tapatalk
Ovo je prelijepo. Naravno renoviranje je opuc, bice to prva liga. Srecni radovi.
Ima li ko koga da pravi dobru kvalitetnu stolariju za kucu, drvenu?
Traži kakve Rožajce, povoljniji su od ovih u nižim krajevima.
ima ova nova firma MasterHome+ se zove.. imaju strasnu ekipu, mnogo dobri majstori a i cijene su odlicne.. pogotovo sad u startu imaju i popust 10%..
https://www.instagram.com/masterhomeplus/
mozes im se u inbox javit ako ti je cimanje da ih zoves...
Dobar majstor da mi napravi bravu na PVC prozoru. Nesto se sje..... i ne moze da se zatvori. podgorica
Sent from my iPad using Tapatalk
Ima li negdje da se kupi ona korica kojom je pokrivena radna ploca u kuhinji spusteno nesto toplo pa je popucalo na par mjesta al nzm tacno kako da trazim i gdje svaki savjet je dobrodosao :)
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Naravno da nema, to je fabrički tako. Zamijeni ploču, 25e po metru dužnom je, neđe čak manje može bit
Imam jednu prostoriju koju bih htio da pregradim, ne treba mi nista specijalno samk da ima klizna vrata da bih mogao da prolazim. Da li pvc, ili nesto "tanje" npr moze i pleksiglas kao za tush kabine. Ko to radi, preporuka?
Od univera mogu klizna lagano al sad cijena nije baš najjeftinija. Pleksiglas je skup takodje, a lako se izgrebe.
Kome god treba da se sto radi od univera, kuhinje, plakari itd. Neka mi se javi.
Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
ima li ko da mi preporuci nekog da odradi krevet i uzglavlje + plakar ali da je bass luksuzno jer mi se nesto ne kupuje u salone itd... Ako znate nekog majstora saljite broj. Pozdrav
Sent from my iPhone using Tapatalk
Drvo?
Da nije neko radio brušenje/poliranje mermera?
Imate neku firmu za preporuku, prije nego okrenem 2,3 sa Google pretrage?
Ako se ko razumije bolje u tematiku, a obzirom da bih htjela da osvježim balkonce zbog fleka/neravnina, kako shvatih majstore, meni bi više trebalo brušenje.
E sad, rekoše na duže staze budući da ću ga istanjiti moram da ga na svake pola godine premazujem nekim tečnostima za mermer i više vodim računa o njemu.
Ima li ko iskustva sa ovim i sa nekim ko to radi, kako se kreću cijene po metru i sl?
https://www.instagram.com/masterhomeplus/
meni su oni radili par stvari sad u stanu sad kad sam renovirao, sve preporuke!
Mermer je. Ajde ako nađeš broj pošalji na pm ili viber. Pretpostavljam da ta polirka ima i veća i manja za npr. stepenište?
Stepenice idu polirkom velicine brusilice a za terase je poput hoblarice za parket
Mozda neki leksan pa u ram ako ima tako nesto.
Zdravo,
Ima li neko savjet vezano za postavljanje brodskog poda - gdje kupiti (koji proizvodjac, firma), kojeg majstora angazovati za uklanjanje starog poda, ciscenje stare podloge, izlivanje nove betonske podloge, hidro izolacije, kao i postavljanje brodskog poda ?
Pozdrav
U Kips imaš neki na izgled fin. Stari može bilo ko ukloniti, pa i ti. Zašto bi stavljao novu podlogu?
Ima li neko kakvih savjeta za ljude koji rade servis interfona i generalno te stvari za zgradu?
Ja sam svoj u proslom i sadasnjem stanu uzimao u Volvox. Austrijaki bor, sto se klasa tice stvar je hoces li vise godova ili manje po m2.
Nije im los, ako imas neki drugu liniju navake probaj. Gledaj da nadjes sto vise suv nedje.
Uklanjanje starog pod nadjes neke radnike koji ce sve to lijepo da razvale, iznesu sut i sl.
Sto se stare podloge tice, ako je dobr ne treba je dirati. Ako su male neravnine to se pokrije lako tankim slojem specijalne kosuljice koja popunjava te male (do 5mm) neravnine i bude kao staklo posle.
Sama kosuljica, evo broj ljudi koji su meni radili *068 692720
Uzmes sav materijal koji ti traze, uzmes u Kips na stari termo izolacioni materijal i to je to.
Ja sam u sadasnjem prostoru citavu kosuljicu dizao zbog ravnih podova jer vagres nije mogao nikako da se uklopi. 3cm kosuljica, 12mm osb ploce i preko brodski pod.
Osb ploce sarafis i lijepis ljepilom u kosuljicu. Brodski lijepis ljepilom za osb ploce i u sliceve daske na svakih 15-20 idu sarafi od rigipsa 3-ojka ti je dovoljna.
Postavljao mi je brodski pod ovaj tip. Nije los ali ga moras kontrolisati konstantno tokom radova.
*069 026882
Evo nekih slika kako je to sve izgledalo.
Brodski je farban u tri ruke, nijansu smo na lici mjesta trazili. Boju i lak sam uzimao u Chonos ako se sjecam imena dobro.
[SPOILER]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d086e0c4d9.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ef0a111015.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d85a401372.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2b93d9d47a.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...a815f8f235.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...dc7e933af4.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4349b28033.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...681b7e83a2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...61f1918e00.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...94263f2d3d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5d188c80a5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...eca3314dfc.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...97f6a5c0ca.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b92c79607b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8144369ce2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ce278a52c5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...9978845834.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ddb5ee61f2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...665c3736df.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1e75e3e3ae.jpg
[/SPOILER]
Ima li neko električara za kućne popravke?
vazda je bolje bit za sank
Kad smo kod šankova, da ne znate đe bi se mogla naći metalna barska stolica na ovu foru
http://www.loreto-enterijeri.com/img...me_default.jpg
https://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFgxM...aClZl/$_84.JPG
Provjeri ovdje samo bice u krv. Vidi još tamo gdje je oprema za kafiće.
http://emmeti.me/proizvodi/moderan-n...-sank-stolice/
Kad si već tu, ti si radila skorije tuš kabinu sa paravan vratima na pločicama. Kolika ti je dužina a kolika širina kabine?