Ocekuj jedno 3500-4000€ preko cijene auta racunajuci i registraciju (da ti licno ides po auto, jeftinije je na slepu). To je kad platis sve po PS-u. Povracaj imaju samo auta registrovana na firme (kompanije, lizing kuce, banke i slicno), uglavnom su to auta stara do 4-5 godina.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk

