Maj men :D I onda gomilaš stvari koje ti ne trebaju.
Printable View
Organsko voće, povrće, med, maslinovo ulje... (od nekoga ko to uzgaja za sebe i ne prodaje). Takvi pokloni su priceless. Za sve ostalo tu je Mastercard. ;)
Biljke, razno razne, od sezonskih, do sukulenata....
Isto i poklanjam, pored npr biljaka, domaćeg sira, maslinovog ulja....svašta što nabavim, podijelim....:)
Nekad imamo potrebu/mislimo da dajemo "poklon" drugima, a zapravo samo omogućavamo sopstenom portalu, kooperaciji sopstvene energije, da se "podigne" jer je to sinergija kojoj težimo. Tako i drugi. Sebični as always, mada tu sebičnost ne vidim kao lošu stvar već kao težnju da budemo bolji :P
Ili je jednostavno ljudi vole da dijele...
A onda stavljaš u istu ravan i ljubav i sebičnost.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ipak je do tebe i tvoje definicije tih pojmova.. što se mene tiče postoji mnogo ravni i ljubavi, a isto tako i mnogo ravni sebičnosti, neke su mi ok, neke gledam da ne "padam" toliko low da ih susrijećem :D
Sjetih se ove teme kad je neki lik u Propagandi dijelio knjige besplatno.
I ja velim drug sjedi da te pićem častim daj mi tvoju storiju.Zbunjen bijaše ostali ga svi iskulirali.I pitam ja njega na kraju reci mi baš me zanima od koliko ljudi te neko sio za sto ka čovjeka.A on veli od 100 možda 3.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk