Haha, nije za mene, kamo srece :). I ovo je Boston-Podgorica- Boston, a ne Podgorica- Boston- Podgorica.
Edit: zabodoh ga preko cheapOair.com za 914$ :)
Printable View
Haha, nije za mene, kamo srece :). I ovo je Boston-Podgorica- Boston, a ne Podgorica- Boston- Podgorica.
Edit: zabodoh ga preko cheapOair.com za 914$ :)
Gdje mogu naci najjeftinije karte, za Rim, Milano i Bari? Za ta 3 grada u februaru mi treba informacija..gledam za sestru nesto,pa da vidim,ja se ne razumijem bas naj :)
Jel moguce da je let iz tivta do beograda 35€ ?
Gdje si to nasao?Na sajtu MA ne pise nista.
Ođe http://www.aerogaga.com/ ......
moja greska :D
:excitement:
A sad, da li je moguce da 1 odrasla osoba i 1 dijete od 2-11 godina, zajedno povratna karta bude 255 eura ? Sto je jako cudno ako se uzme u obzir da 1 povratna karta TIV-BG-TIV za 1 odraslu osobu kosta 128 eura. Ispada da se dijete od 2 ili 3 godine obracunava kao odrasla osoba od 30 godina... Izvor cijene : ako se odabere 2 januar - 9 januar, odrasli 1; deca (? je li ovo crnogorski ili srpski) 1.
Probaj preko Tirane, imaju low cost BellAir, nema grada u Italiji koji ne pokrivaju...
Podgorica - Milano pocetkom Feb otprilike od 3 do 11 feb. Koliko je karta? Povratna naravno
mene zanima za Frankfurta ili Berlina oko 25tog ako ima dje nesto povoljno :p moze i iz Dubrovnika ili BG-a il tako nesto....povratna...hitnooo...
Moja sestra je sad dosla iz Frankfurta ali Montenegrom, cijena uzas, 150 eura u jednom pravcu.
Imas Croatiaairlines za 160 eura povratnu iz Dubrovnika. Polazak 23.12 povratak biraj, 3 ili 6 ili 8 jan.
http://www.flugladen.de/
frankfurt-tgd-frankfurt (povratna) ,non-stop. prije 3 4 dana sa je ja uzeo za 163e.sad neznam koliko su
nasao sam preko wizzair-a iz beograda za 156eura 2je karte povratne...Beograd-Dortmund...al neznam kako da provjerim jesu li ukljucene takse u to i sta ima jos od troskova?
Evo preko Wizz Air-a iz Skoplja za Veneciju krajem februara su karte za DZ, samo se takse placaju. Nepune 30 eura povratna karta
Attachment 73052
a kako do Skoplja? :)
Evo gledam cim bi moglo, cini mi se da ima nekih autobusa za skoplje, nije to predaleko, oko 5-6 sati voznje cini mi se.
uh, mene bi to psihicki ubilo da idem busom za Skoplje pa da letim za Veneciju...do Venecije(od PG) ima manje od 1000 km koliko mi se cini(nekih 10ak sati voznje) i to MNOGO boljim putevima
NSX da vidis kako bi se prevario kad bi krenuo do Venecije za 10 sati :)
zasto? pod uslovom da nema neke guzve na putu naravno i veceg zadrzavanja na granici, ako viamichelin kaze da je 12h to je za mene 8, za nekoga ko vozi porodicno neka bude 10 :)
Možda nekog zanima pa da napišem-dakle Easy Jet je uveo novu liniju iz Dubrovnika za Madrid koja startuje krajem juna i karte se već mogu kupiti.
Koliko vidim trenutno su karte po pravcu po 32 € znači povratna karta sa 10 kila prtljaga 64 e.
Ako oćete da dodate pride i kofer od 20 kg to vam je još 34 € ukupno.
Napominjem da ova kompanija on line prodaje karte sa izvjesnom provizijom prilikom plaćanja za sve kartice osim visa electron karticu -sa njom nema provizije pa ako kupujete let ovom kompanijom platite visom.
Pošto je ljetnji vakat :) ja mislim da će mi 10 kila prtljaga biti dovoljno,imam visa electron katricu pa ću ako bog da ići za 64 € do Madrida i nazad a do Dubrovnika dako se snađem.
e vala za 64e treba to ostavit pa makar je poklonio nekome
Ko leti za Madrid neka se javi da mu skeniram moj plan obilaska :)
Mada, u taj grad se vazda moze dva puta poci. Odlicna ponuda. jeftinije nego Vueling za Barsu, osim ako i oni sad ne snize.
Kurogane od boga ti zdravlje:) skoro sam gledao sajt easy jet-a ali ne snimih Madrid. Pošto ovo ljeto planiram da idem u Barselonu, evo sam se popalio i dva dana u Madrid da ostanem:) Da nema ko informaciju o prevozima vozom,busom iz Madrida do Barselone? Montenegrina šalji taj spisak:)
Pa koliko vidim avionom je 86 eura povratna ali evo da probam da te nagovorim da ides vozom.
Naime čini mi se da se par mjeseci unaprijed povratna karta vozom može kupiti za 46 € po pravcu tj 92 povratna.
To je voz koji na momente ide i do 300 km na sat,prosjecna brzina mu je 200 i put traje manje od 3 sata a ideš iz centra grada u centar grada,nemas put do aerodroma i sa aerodroma u grad i obrnuto,ne moraš da blejis 3 ure ranije-ako dobro pamtim 15 min prije polaska treba da si na stanici.
Ako znamo da JAT leti za Beograd onim propelercima prosječnom brzinom od 500 na sat ja mislim da bi ti pored ekonomske racunice bio vanredan doživljaj da putujes ovim vozom-preko 600 kilometara prelazi za manje od 3 sata,skoro kao naša željeznica :)
Upravo mi je to predložio drug iz Barselone:) da znaš da je to prava stvar i da nije skupo posebno kad se oduzme cimanje sa aerodroma! Mislim da naši šibaju i 350km na sat:) one muuunje! Ima do ljeta još vremena, sad ću polako da istražujem! Hvala puno!
p.s. Ako kome treba kompletna priča(hotel, jeftini i dobri restorani, šta posjetiti...) za Rim neka kaže:) bio sam u avgust i mogu slobodno reći da sam ga raaaaznio:)