Da, njega inace kupuju retarderi i ljudi bez ukusa i znanja.
Pa, koliko kosta? Koliko je kostao 360 Modena? Pogledaj im vremena, stock.
Taj stvarno brije.
Bicarkos pravi.
Printable View
Ne moze 750i da razvije tu brzinu.
moze ako ga bacis iz aviona...
Ne moze ni novi da ide 280, sa 400 KS.
Frende, znas li sto je 30 km/h preko 250?
Mnogo.
To je problem, SMG.
Meni se svidjaju sekvencijalni, ali ne i SMG BMW-ov, mislim da je previse jerky za normalnu voznju, i ono sa uljem...
Samo vi pogledajte video po jutubu i tako cete znati sve o autima.
P.S. dodji da te vozim u moj 300, samo da nabavimo drugu foliju instrumentalke.
Dajte V12 da ne može 300...
Ne shvatam, ko je aerodinamicniji od M-a, i koji M ide 290?
TMLSSH, nema nijedan e38 koji ide toliko, jer jbg, prvo je prenos kratak, onda je tezak, onda nije aerodinamican, i nema neku snagu za tu brzinu.
govorim o novoj sedmici (F01 valjda) a ne E38 :)
ide M5 sa 400 konja 290, testirano GPSom, a i malo jace :)
Ovo je 850i, pogledajte spicband i volan.
Alpina B12 E38 PICHI 285 u vmax kolko me sjecanje sluzi ;) 6.0 430hp
http://www.youtube.com/watch?v=-cHVZwX_Cdc
gledaj kako puni preko 220..ne budi siguran :)
Djaba, pogledaj Veyrona kako puni do 370...posle voda....
to je bas za poredjenje :)
Pa ako je on VODA iznad 370, onda i 750i je voda iznad 260.
evo ti malo chipnut 296..a moze jos :)
http://wn.com/PPPerformance
Ne zanimaju me cipnuti.
hoces da kazes da cip moze da mu poveca max brzinu za vise od 10 km/h? Tesko..
Moze naravno ako moze da vrti.
Pri maksu je bitan obrtni, a cip to daje.
http://www.automobile-catalog.com/ma..._f02/2011.html
po simulatorskom testu ide 283 km/h...eto nije 290 ali blizu
inace dobar sajt