aj kad si vec navalio ja sam sad pojeo piletinu u sosu od gongorzole
Printable View
aj kad si vec navalio ja sam sad pojeo piletinu u sosu od gongorzole
e ovoooooooo!!!
http://zetatau.files.wordpress.com/2...pg?w=300&h=225
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ocu ja cevape
hvala ti :) popih i ovo
http://www.pollsb.com/photos/o/20081-coca_cola.jpg
kako se nezdravo hranim :)
cannelloni... jedu mi se zadnjih 500 godina posto ih u podgorici niko ne pravi :(
Pravim ja. I to vrhunske :)
Majku Vam Vasu... Gledam ovaj topic i ogladnjeh od ovih slika, a nema po' sata kako sam jeo... :)
zanimljivo, nishta
mislim da se svima koji su pravili slave smuchila sva hrana na odredjeno vrijeme
Iglice :rolleyes:
Feta sir sa maslinovim uljem, origanom i bosiljkom
http://free-st.t-com.hr/webproba/feta2.jpg
Obalio 10 cavapa na kajmaku u "pod Volat",sad bih jedno 5 kugli sladoleda iz "Sonje"...Odoh taman sad :D
Popara feat. Pita (Niksicko vocal mix edit)
http://s4.postimage.org/aV1idrqr.jpg http://img117.imageshack.us/img117/8...sasirommp2.jpghttp://www.mercury.hr/include/images.../niksicko2.jpg