Bravo.
Redovno bude jedan stand koji ima izobilje strucnih knjiga koje kod nas neces naci ni zlatom da ih placas.
Ko voli da kupuje beletristiku ustedjece koji euro jer beogradski standovi znaju da budu jeftiniji nego nase knjizare.
Printable View
Čuo sam da će biti raznih povoljnosti tipa platiš tri, dobiješ dvije.
Jbg iskustvo se vuce od domacih poljoprivrednika :D
Je li opet u garazhu? Uh, nije bas toliko uzasno bilo, ali jednostavno meni se ne svidja Knjiga u garazhi i gotovo. Ipak naci ovo propustiti, naci cu vec neshto za sebe.
jeli bio ko na sajam, kako ej, jeli i dalje ponuda jadna?/
imaš Menopauzu, Liječenje biljem, Proširene vene, vodiče kroz pčelarstvo i pročišćavanje čakri... što znam, nije loše.
Ima li od Marijane Mateus sto?
strucna literatura iz engleskog , recnici gramatike..... ali nesto bolje ne ovo standardno
Tradicionalni sajam knjiga u Podgorici održava se i ove godine, na opšte zgražavanje naroda. Tu sreću su iskoristili mnogobrojni ljubitelji knjiga u Crnoj Gori i svo sedmoro su našli za shodno da se pokažu na sajmu, sto je izazvalo odusevljenje i gromoglasne aplauze prodavaca. To je ujedno i prvi rekord sajma, prosle godine ih je bilo šestoro.
http://www.rastanj.me/kultura/sajam-...o-sve-rekorde/
:)
Da nema srbije ne bi to gledalo internacionalnog sajma. Jos se pitam kako su zalutali oni iz Rusija i Irana. Mada je Iranski stand dosta interesantan. Ovo ostalo manje vise nista posebno. Od Nore Roberts pa do Lovca na zmajeve. Smece od beletristike.
rekao bih da se nije previše promijenilo u odnosu na ovo ni ove godine. :)
Ipak, preporuka - fin popust na štandu sa Lomovim izdanjima, kao i štand bosanskog izdavača Civitas (ili je makar neki bosanski štand sa njihovim knjigama) sa solidnim izborom od pedesetak naslova po 3e. (između ostalih, njihovo baš fino dizajnirano izdanje Mimezisa)
edit: evo, da budem precizan, knjige su dijelom iz ove edicije: http://www.bhdani.com/biblioteka/
"Knjiga 100%" WTF? :o
Ko smišlja ovako idiotske slogane?
Bio sam na promociju jedne knjige o austrougraskim utvrdama duz danasnje PPT. "sala" se nalazi na pocetku "sajma", slabo ogradjena plasticnim panelima, pa se automobili koji idu na drugi nivo garaze stvaraju nevjerovatnu buku. Kao da sam bio na neko predavanje na sred bulevara. Kakvo dno.
da nema onih knjiga od po euro, dva, ne bi imao covek sta da kupi
do ponedeljka je otvoren
mozda i ja odem da gledam ................
opa, znači sjutra se mora poći...što sam ja utripovala da je 14. maj u srijedu, nemam pojma?! Po mom dosadašnjem iskustvu, najbolje je pretposlednji dan poći jer su sniženja zbilja velikai i može se lijepo pazariti za male pare.
Recite vi koji ste bili gdje su najpovoljnije cijene? Ima li razlike u cijenama istih izdanja na različitim štandovima?
Ima zvoncice za istu knjigu po par eura razlike. Beogradski standovi kao i uvijek jeftiniji od domacih, bjese jedan dje su sve knjige po 5 eura koje su inace na drugim standovima 6-7-8. I bjese stand dje su sve knjige po 1 euro :) Mislim da svako moze naci nesto zanimljivo. A tek sto su enciklopedije jeftine razboljela sam se sto nemam bar 300 eura viska da ponesem kuci sve one prelijepe sarene enciklopedije o svemu i svacemu.
Ukratko:
Pronadjoh Karvera - Zimsku Nesanicu. 'Nachi nevera...
Dobrica sa novom knjigom se dila ispod tezge (i to jedne jedine), Deja Vu Draskovicev Noz. Ko se sjeca...
Laguna stand. Ja: "Da nemate vase izdanje autobiografije Trejsi Lords?" Prodavac:"Nemamo mi. Pogledajte stand Nove knjige". Ja: pokerfejs.
hvala, sjutra odoh pa se nadam da ću uspjeti da kupim ponešto što sam ranije već bezecovala pa sam čekala sajam da mi padne malo "lakše":D
Što se tiče enciklopedija, ja sam najjeftinije prošla u Srbiji...akote putnanese, pa još naletiš na nei tamošnji vašar, ima da prođeš i do 40 euura jeftinije!
Vujaklija, recimo, u PG u Gradskoj knjižari 57 eura, u Vojvodini na uličnom štandu, bez ikakvog sajma i popusta, potpuno isto izdanje, 28 eura!
i ja kupih drugarici knjigu koju je željela...cijene su više manje kao i obično...
nego, primjetih dječaka kome je oko zapalo za knjigu Čak Noris... i gospođu koja je uzimajući knjigu marijane mateus rekla: ovo moram da uzmem...
Meni bješe najinteresantniji direktorNove knjige...
dokumentuj:D
ovđe ne smijem...
jes da je tvoj vrsnik, ali...:D
Stari ono.... Vi sto napisa i osta ziv. :)
Ja sam kupio sve tri knjige Marfijevih zakona. Po jedan e...3x1 = 3e
Kupio sam jednu knjizicu iz Aksiologije, 3e,
Kupio sam novo Deretine izdanje Niceovog Zaratustre 6e...
I to je to. Htio sam da kupim Prasko groblje, pa reko necu bacat pare ovog puta.
:)