Što mi Bugija nervirate :D
Printable View
Što mi Bugija nervirate :D
Kod Zokija je valjda bez pdv-a. Sa pdv-om ide druga cijena.
kod svakoga je tako, valjaju se fonovi ko narkotici
1590 bi trebalo da je cijena kod njih i operatera
Ubija [emoji6]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e029268896.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2b1e9d3f0e.jpg
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ovaj Air mi je totalno seksi ali:
Baterija
1 zvucnik
Cus kod brata Zokija. Kod brata Zokija sve skuplje 20% nego kod Srdje Malesica i Borisa Vlahovica.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Najpovoljnije cijene ima Srđa stvarno, tog drugog ne znam, pusti mi kontakt /instagram profil ako ima :)
Sent from my S25 Ultra using Tapatalk
To je forumas takodje :)
Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
Pa dajte link. Ja nisam cuo za njih.
Nije forumas. Na insta samo ukucate Boris Vlahovic.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...aff6fda997.png
Njemacka…
Ali kod nas je uvijek skuplje.
16 promax je u icentar 1589€ pa sad -10%
Malo matematike (ujutru mi je baš dosadno).
IPhone 17 pro Max dobio povećanje uklanjanjem fizičkog slota od 5% sa 4832mAh na 5088mah ili 256mAh.
iPhone Air ima bateriju od 3149. Sim slot je iste veličine kao na iPhone 17 Pro max pa da je imao sim slkt imao bi bateriju manju za 9%.
Po @TAKUMI - ci baterija veća za 9% povećava trajanje za 2 sata. Ostalih 91% čine 10 sati [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Moj Bugi sto je to .....
Ljudi, prije 17 serije i esim i sim telefoni imali istu bateriju, tek od 17 serije se prostor za klasičnu karticu koristi za tih 5-6% više baterije, tako da na esim telefonima MORA biti bolja, koliko bolja vidjećemo vrlo brzo ovih dana. Takođe, kapacitet baterije ne mora ništa da znači sam po sebi, vidjećemo kakav im je ovaj novi procesor, nisam Apple-ov fan ali znali su čuda da izvuku iz malih baterija, sjetimo se recimo 7+ modela koji je imao bateriju od 2900mAh a izvlačio komotno 7-8h SOT-a.
Stize sjutraaa… samo jos da odem do amerike po njega
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6b95df640c.png
Ipak je i u icentar 1579€
Nego drug vjerovatno nije dobro ukapirao, ili je sa vise gb..
Opet 130€ skuplje :)
U njemackoj je PDV 19%, a kod nas 21%… ali to je mala razlika.
Ako dobro vidim nema carine iz IN i CN:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c002ab2d14.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5bc78678e0.jpg
U Slo je 1540 (ddv 22%)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jednom poznaniku je danas stigao 17 pro i kaze da duplo bolje izgleda uzivo nego na slike i da lezi u ruku bruka dobro [emoji1]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kad se samo sjetim kakva mašina je HTC M8 bio za ovu igračku [emoji16]
Sent from my SM-A556B using Tapatalk