mislim, mozemo ovu raspravu u nedogled da vodimo....svako ima svoju racunicu i budzet...
meni se npr bugi sprda sto radim oko pajera, a ja kad udjem u tu konzervu i odem nedje, zaboravim i na cijene goriva i struje i baterija...nema para koje mogu da plate taj osjecaj
a samo je troskak, za njega nemam nikakvu racunicu bez sto sam ga uzeo za merak...a racunam da je i bugi bio vodjen tim vise nego racunicom o isplativosti istog...

