Evo sta je dogovoreno.
Sad ce da ide medjusobno pljuvanje i svaljivanje krivice, ali upozorenja zapada su bila vise nego jasna da bi bila ignorisana.
Printable View
Sad ozbiljno pitam, do kad treba trpiti politicare koji konstantno tretiraju narod kao idiote?
Joković ne isključuje mogućnost dogovora o vladi, potpisi kad sve bude na papiru
https://www.cdm.me/politika/jokovic-...ude-na-papiru/
Ma da, upozorenja Zapada. Ne zasmijavaj me. Da su upozorenja Zapada vrijedjela boba ne bi se Zakon o predsjedniku usvajao.
Nego URA i SNP sabotiraju dogovor pretvarajući se do zadnjeg momenta da su kooperativni. Tako sa potpisima za Lekića, tako danas. Svaki mjesec držanja vlade i zapošljavanja lopatama je zauvar.
To bi bio retardiran potez ovih iz ES. Bilo šta osim samostalnog nastupa njima pravi štetu daleko veću nego korist. Sa samostalnim nastupom oni postaju najjači i daju premijera.
Toe to. Kako SAD kaže tako će i biti kao što više puta rekoh.
Mi smo prosto banana protektorat, sa gaćama se ne pitamo.
E sad kad udje snp i ura u kampanju sa po pola vlade, a bogme i bs, kako će da se pomame za zapošljavanjem, parama, namještanjima itd a u strahu od cenzusa, to će grdje bit nego za vrijeme sd-a i dps-a i satelita
Kao sto rekoh, sad ce da krene medjusobno pljuvanje i svaljivanje krivice. Ovo je uvertira. Peru se ruke od odgovornosti. Ali kad mandatar izadje i javno kaze nista od vlade, tu je kraj.
Djecace, idi igraj se sa auticima. Nije ovo mjesto za tebe.
Evo jedne lijepe vijesti:
Поводом предстојећег Божића, Mитрополит црногорско приморски г. Јоаникије посјетио је данас Дом здравља у Колашину, и том приликом у име Митрополије донирао 10. 000 евра тој здравственој установи.
Митрополита Јоаникија, како је саопштено, дочекао је директор те здравствене установе Милан Марковић са сарадницима.
Овом приликом Митрополит Јоаникије је у име Митрополије црногорско-приморске уручио донацију у износу од десет хиљада евра за потребе опремања сале за мини хирушке интервенције у овој установи”, навели су из Митрополије.
Митрополит Јоаникије је Марковићу уручио на дар икону Светог Петра Цетињског и пожелио његово заступништво свим радницима и пацијентима колашинског дома здравља.
“Марковић је захвалио је на вриједној донацији и уприличио пријем и упознао Митрополита са историјатом и садашњим стањем, као и плановима унапређења здравствене услуге у институцији на чијем је челу. Марковић је Митрополиту уручио умјетничку слику, рад академског сликара Наода Зорића“, закључују из митрополије.
https://scontent.ftgd2-1.fna.fbcdn.n...iw&oe=63BB3F06
https://i.ibb.co/9Gdvnxm/Screenshot-...4-1028x675.jpg
https://mitropolija.com/wp-content/u...4-1028x675.jpg
https://mitropolija.com/wp-content/u...4-1028x675.jpg
Koritasi se nisu uspjeli dogovoriti, cudo jedno
Zar toliki strah od izbora splacino?
Knežević: SNP i URU niko nije ”prevario” kao DF, ponuđeno im 10 ministarstava
https://www.cdm.me/politika/knezevic...ministarstava/
S obzirom da nema dogovora, mora li sad ta nakaradna parlamentarna vecina pokrenuti proces za povlacenje nedavnih izmjena i dopuna zakona o predsjedniku?
Mene cudi da je Lekic mislio da moze poslozit ove krpelje...
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ура и Снп владаУ до 2024. Ако успију гласам их тада :)
Opet nam abasadori kroje sudbine i odredjuju da srbi ne mogu u vladu…dokle vise
Sent from my iPhone using Tapatalk
Volio bih da sledeci premijer bude gospodjica Injac. S obzirom da je ES najjaca partija vrlo moguc scenario, ako uopste bude izbora.
Ko zna sta ce Abazovic zamutit sledece [emoji1787]