Hrana je na 7%
Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Printable View
Hrana je na 7%
Sent from my SM-A715F using Tapatalk
iskoci mi na podgoricki glovo 3 pljeske 21€ sa prilozima i dostavom, rekoh da udjem na glovo da vidim sto se cini, ne pamtim kad sam zadnji pit bila
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5e88d18e75.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...850332a9e4.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a5f1d8ba0a.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d1b55242da.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...65d8a5e69e.jpg
Jes da su cijene na glovo malo jace, ali nemojte me zaebavat [emoji23]
Ovo je slika od 04.01.2023. iz minheba na sred marienplatza, da ne pominjem da su pizze one sto mi zovemo porodicne [emoji3596]
Dojmilo me 180 gr mariniranog krapa u porciji za 12 eur. Mashallah.
i mene, odma mi je na pamet pao tata kum koji mi posalje svakojake ribe pa i marinirane
Pizza sendwich u boungourno 3.80 masalah!!
Makar stolice i stolove da osvjeze pa aj...
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nije euro?!?!?!?
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
sro bi rekla montenegrina za prigana jaja, ja bi za poparu.
doduse, ne spremam je nikad
Goozice, svrati vala n apoparu kad god oćeš, ja je ponekad spremim kao podsjećanje na djetinjstvo :D
I ja za poparu mislim isto što i z aprigana jaja haha.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1b5ec53efc.jpg
a voda im nije za pice
Ista cijena i stopa pdv za veliku i malu nuzdu?
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
vrijeme je za zalbu, ubacis 21 izbacis 7
Jedna od onih stvari koje i razumiješ i ne razumiješ. :)
Kod ovakvih da je srece niko da ne udje
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Moja je pretpostavka (po cijenu da mi se iskačete po glavi sad) je da im se uneređivalo wc od strane gostiju "sa strane", pa su gledali tako da im doskoče. Da ne etiketiram nikog, znate na koga mislim, pjanih tuda kolko oćete...
A sta treba da svaka susa i marusa koristi wc za dzabe?
Ugostiteljski sam radnik,i ne podrzavam vlasnike u mnogim stvarima ali ovo je jedna od stvari koja mora da se naplacuje.(ako niste gost)Sjednite gospodo,popite kafu ili sok pa podjite do wc-a.Vidjeo bih vas da radite u takvom objektu pa da ne mozete da dodjete na red za wc od ovih slucajnih prolaznika
Pa ne naplaćuju gostima lokala... valjda?!
Uz račun vjerovatno može da se koristi wc, u Akademiji piva su uveli bili ulazak u wc pod šifrom jer im se wc masovno koristio od strane ljudi koji nisu gosti, mada je ukinuše jer se pije dobor tamo pa su znali ljudi da zaboravljaju... :joy:
Mala nužda jedan, a velika dva...
U Amanet je bila dobra hrana jel i dalje isto ?
Sent from my SM-A546B using Tapatalk