Unutrašnja je sa IC, zadnja ista kao prednja poyyyy
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Printable View
Unutrašnja je sa IC, zadnja ista kao prednja poyyyy
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
ja kupih ovu kao tvoju guarana, 130usd.
ko ce mi instalirati to u pezo 308 u pg?
Dajte neku provjerenu da se moze uzet u CG a da nije 150-200e
Ko ugrađuje kamere u PG?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su iz Bara ali rade po CG:
https://i.postimg.cc/mrpL7Qv6/IMG-0343.png
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Da dignem malo ovu temu...
Evo je ova moja Xiaomi dash kamerica pri izdisaju... a na vr' svega je ovog ljeta sunce uspjelo da 'istopi' gornji dio okvira, taman dje se kaci na 'cup-holder' tako da sad vise nije ni stabilna nego zna da ispadne iz lezista u sred voznje...
https://img.lazcdn.com/g/p/ec5001d8c...720x720q80.jpg
Sa njom sam bio zadovoljan i ne iskljucujem da narucim istu koja je nekih 30e na Ali-ju dok je neka Ultra 40e iako ne vidim neku znacajnu razliku izmedju te dvije (cak je i ugrao manji, tj. 140 stepeni u odnosu na 165 na ovoj 'obicnoj')
https://ae01.alicdn.com/kf/S5ca8f0e7...72a6b6eafC.jpg
Sto se kod nas moze uzet' da je u tom rangu sto se tice kvaliteta ali i cijene... Svakako ce kod nas bit' skuplje ali ne planiram da dajem po 150-200e na kamericu nego prije 50-60e. Eventualno 70-80e ako se bas isplati.
U protivnom na Ali-ju mogu zavrsit' to za 30-40e.
Ja razmisljam da uzmem ili Dahua M3 ili Kawa D5...kostaju oko 30tak eura
Sasvim zadovoljavajuci video imaju
Kod nas ili kod kineza? Zvuci previse povoljno :)
Kod nas jedino vidim ovu Remax u Tehnoplus-u za 60-ak eura ali mi ne uliva neko povjerenje.
https://tehnoplus.me/artikli/auto-ka...-cx-05-hd-lcd/
Multicom izgleda ima samo Garmin gdje je najgora preko 150e a najskuplja 300e. To me ne interesuje.
Ponuda po ostalim prodavnicama losa do nikakva.
Evo imam obije u korpi pa cu ovih dana vidjeti ocu li se i za koju od te dvije odlucit'...
Mislim da nema neke znacajne razlike ni medju njima a ni sa ovom mojim Xiaomi YI kamericom... sve su to relativno starije tehnologije koje nisu sjajne ali za tih cca. 30e zavrse posao.
https://i.ibb.co/h7Lx7yL/Screenshot-22.png
I jedna i druga su iz 'official store' prodavnica, ne nekih sumnjivih 'Shop111101201' alternativa.
Mislim da obije salju pouzdanim postama i da bi u mojim rukama bilo za nekih 10-ak dana od dana porudzbine.
Ja porucih Kawu D5, sinoc bio super deals za 20e, pa javljam kad stigne valja li cemu
Ja sam isto u potrazi ovih dana, ali meni je uslov da ima 4G odnosno sim slot.
Takođe bi valjalo (ali nije presudno) da ima i neku svoju bateriju...
Želim da mi snima kada je vozilo parkirano i da šalje to u preko 4G u Cloud ili na mail.
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Što će ti baterija u kameri, kad ti je cijelo auto jedna velika baterija? :)
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
Ja sam sa prethodnim kamericama uspio da ispraznim akumulator cak dva puta.
Od tad bukvalno cijelo napajanje iskljucujem prije nego izadjem iz auto, za svaki slucaj :)
Tako da uopste ne razmisljam o snimanju 24/7, iz vise razloga.
Snimanje u voznji dje ne razmisljam o kamerici (sama snima, presnimava staro i sl. sto je odlika svake kamerice unazad 10 godina) mi je sasvim dovoljno.
Uzeh neku Xiaomi.
Ne valja, ne troši bateriju od auta [emoji1787]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Zamisli da ti trosi bateriju sad zimi...
Uplatio sam šlepu.
Valjda će me zakrpiti 100km gratis [emoji6]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ja dobio neki kupon, a taman krenuo da naručim neku robu za trening u vrijednosti 40e, ispade me ova kamerica gratis, inače je 21e.
Testiram je danas, nisu loši snimci uopšte, ima onu drugu da snima kabinu. Ova https://www.temu.com/me-en/dash-came...306_o8qpkikazn
Nisu baš prečisti snimci, teško se mogu vidjeti tablice, ali ono, za kroz grad i za 20e, skroz je ok...