Znate li ima li koji otpad u CG da drži Fordove djelove, konkretno zanima zadnji branik za Ford Orion-a '86.
Znate li ima li koji otpad u CG da drži Fordove djelove, konkretno zanima zadnji branik za Ford Orion-a '86.
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_deo/287233#
viđi u dahnu ima neki otapad za fordove ili više njih...i prekoputa šarovića u zagorič probaj jedan čiko drži doma...
Fala čojek.
Djelovi za opel corsu 2007 GOD na koji otpad potraziti
Na koji otpad mogu pogledati lijevi podizac (citav mehanizam, sve sem stakla) za Yugo Koral 55.
Ako znate da neko drzi te djelove posaljite mi broj. Hvala.
neki otpad za golfove
Otpad za Opela?
Zna li ko dje mogu da uradim novo "nebo" na klija 2002 godiste?
Mogucnost porucivanja autodjelova za vecinu njemackih francuskih italijanskih i japanskih vozila. Sve provjereni proizvodjaci i 100% original. Uvoz njemacka (minhen) i slovenija ( ljubljana) sve info na 068-615-321 (viber)
Prodaja Originalnih i zamjenskih Autodijelova.
Uvoz iz njemacke i slovenije.
Sve info i porudzbe :
+38268615321 (viber)
moze li mi neko reci gdje se nalazi auto pijaca u podgorici i kojim danima je najbolje posjetiti?
Otpad za KIA-e?
gdje najpovoljnije proci i naci u podgorici za audi a3 99 godiste branik prednji ,far desni,blatobran desni prednji ? Lupi me budala sinoc ni krivog ni duznog ...
Sent from Lumia 925 using tapatalk
steam trade za zamjenske, a malo naprijed kod uzelca za polovne orig, mozda i boju strefis
Hvala 😉
Sent from Lumia 925 using tapatalk
jbt doslo vrijeme da je lakse nac dio za francuza nego za švabicu... da moj citroen cuje, prevrca bi se po koniku nedje iskomadan...bila je to umjetnost kupiti filter vazduha za bx...
Da ne zna neko slucajno ima li dje kod nas da se kupi plasti dip onaj sprej za farbanje?
Okov.
nemaaa, kakav crni okovv..
zna li neko nekog dobrog auto bravara u podgoricu a da nije preskup?
lakirer u pg??
Spuz, Drazen Resetar. Jos ne cuh lose za njega.
Da nema ko broj tela?